Nicole Diary 089 – swatche i recenzja

Hej! Dziś mam dla Was swatche i recenzję płytki Nicole Diary 089 otrzymanej od sklepu Born Pretty Store.

Płytka standardowo kosztuje $2,99. Obecnie przeceniono ją na $1,79.
Kupicie ją TUTAJ.

Płytka utrzymana jest w tropikalno-wakacyjnych klimatach, które szalenie mi się podobają. Nie ma tu ani jednego wzoru, który by mi nie odpowiadał.
Aż ciężko wybrać faworytów 🙂

Jakościowo wszystko działa bez zarzutu. Zerknijcie na swatche.

Zabierając się za testowe mani długo się zastanawiałam na który wzór postawić w pierwszej kolejności.
Ostatecznie zdecydowałam się na flamingi 😀

Jako bazę wybrałam sobie nowy w mojej kolekcji lakier Colour Alike 691 Feel. Na to poszły zielone plamki (mało widoczne, wiem) zrobione tintem Rosalind.
Potem przyszła pora na stemplowanie. Wykorzystałam tutaj różowy lakier Colour Alike 107 Good oraz Color Club Hot Hot Hot Pants do wypełnienia środków wzoru. Tak powstałe naklejki przeniosłam na paznokcie pokryte Bonderem od Orly. Całość standardowo utrwalona topem.

Co o tym sądzicie? 🙂

Przypominam, że korzystając z kodu YJL91 możecie dostać 10% rabatu na zamówienie w sklepie BORN PRETTY STORE. Wysyłka nierejestrowana jest darmowa.

For all of you nail art  fans, here is the 10% off code for your orders from Born Pretty Store – YJL91

banner

PODOBNE POSTY

3 komentarze

  1. Szalenie podoba mi się Twoje mani. Ja tam widzę zielone plamki 🙂 I powiem Ci, że pomimo tego, że podoba mi się wiele wzorów z tej płytki, to te flamingi też wybrałabym jako pierwsze 😀

  2. Akurat ten wzór do mnie nie przemawia, albo flamingi, albo róże, to połączenie jest dla mnie przekombinowane 🙂 I akurat z tego wzoru bym nie korzystała. Najładniejsze są te duże liście- dolny rząd/środek.

    Podoba mi się zestawienie kolorów twojego mani i plamki też widzę 🙂