Niespodzianka od Cheeky/GALS / Surprise from Cheeky/GALS

Cheeky jest już Wam zapewne znane, pokazywałam ich produkty nie raz i wiecie, że je uwielbiam.
GALS to ich siostrzana firma, która właśnie wypuściła na rynek 2 niesamowite zestawy płytek.

Jak tylko zobaczyłam zapowiedzi wiedziałam, że muszę je mieć.. Niestety nim zdążyłam złożyć zamówienie strona GALS padła (mają jakieś problemy techniczne), no a jako że za zakupami na Amazonie nie przepadam, to czekałam z niecierpliwością by wreszcie móc je zamówić..

Aż tu nagle przychodzi dziś awizo. Biegnę na pocztę myśląc, że to paczka wymiankowa na którą czekam, a tu taka niespodzianka. Żałujcie, że nie widziałyście mojej miny po otworzeniu koperty..
Uśmiech miałam od ucha do ucha jak nic 😀

Cieszę się jak dziecko, które dostało nową zabawkę.. Wzory na płytkach są niesamowite, z przeczytanych już recenzji wiem, że jakość jest bardzo dobra, tak więc jestem w siódmym niebie 🙂

Dziś szybciutka zapowiedź, a foteczki i recenzje obu zestawów niedługo..
Zamówiłam dziś nowe oświetlenie, jak tylko przyjdzie, zrobię dokładne zdjęcia każdej płytki z osobna i napiszę Wam jak się sprawują..

Cena zestawów jest bardzo kusząca, gdyż Princess Set kosztuje zaledwie 12,99 dolara, a Fairy Set $ 15,99. Każdy zawiera 25 płytek.

Aktualnie możecie je nabyć poprzez Amazon np TU i TU.
A później zapewne bezpośrednio ze strony GALS — >  TUTAJ
Polecam również odwiedzenie strony Cheeky i ich profilu na FB

No a teraz zdjęcia mojej cudownej paczki 😀

I’m sure you all  know Cheeky by now, I’ve shown their products a couple of times, and you all know I love them. GALS is their sister brand which has recently released 2 amazing sets of stamping plates.
As soon as I saw the previews, I knew I had to get them. Unfortunatelly before I placed my order GALS website went down due some technical problems. And since I do not like buying via Amazon, I decided I’ll wait for the site to be back (which was really hard by the way 😉 ).

And then, all of a sudden I receive the notification that there is a package waiting for me at the post office. I was sure that it was the parcel from a fellow blogger, with some nail polishes, but it clearly wasn’t 😉
You can only imagine the grin on my face when I opened the envelope 😀 Such a surprise.

I am so happy that it’s hard to explain. I feel like a little child that was given a new toy 🙂 The images on these plates are awesome, the quality as I’ve heard is also great, so I’m in 7th heaven.

Today I will show you just a quick teaser. A lot of pictures and detailed reviews will be published soon.
I ordered new lightning today, as soon as I receive it, I will take pictures of each plate individually and tell you more about them.

The prices of these sets are really affordable. ThePrincess Set costs $12,99, while Fairy Set costs $15,99.
There are 25 plates in each set.

You can buy them via Amazon HERE or HERE.
Later on they should be available via GALS website –> HERE
You should also check out Cheeky’s website and their FB profile

And here are the pictures of my package 🙂

I jak?? 😀

What do you think? 🙂

PODOBNE POSTY

26 komentarzy

  1. Hehe.. Kocham je wszystkie, więc takiej opcji nie ma.. Ale zapraszam do udziału w rozdaniu.. Kilka będzie można wygrać 🙂

 1. przerażasz mnie z tymi płytkami 😀
  nie chcę wiedzieć ile tego masz łącznie hehe 😉

  gratulacje i miłego używania 😀

  1. ja mam swoich kosmetyków dużo mniej i nie mam miejsca na ich przechowywanie, a co dopiero w takich masowych ilościach. 😛 w rodzinie śmieją się ze mnie, że mogę otworzyć hurtownie, ale Ty za to możesz otworzyć magazyny! 😀

  2. aaaa nie widziałam licznika wcześniej, niezła sumka 😀 jest czym się bawić :)))
   no ale wzorki pewnie szybko się nudzą więc trzeba mieć ich więcej :))))

  1. Pierwszy wzór już wczoraj zawitał na paznokciach i mimo mojego błędu przy umieszczeniu go w odpowiednim miejscu, powiem Wam, że wygląda GENIALNIE !!!