Orly Black Cherry + zdobienie

Orly Black Cherry

Dziś przygotowałam dla Was recenzję lakieru Orly Black Cherry z kolekcji Velvet Dream.
Ja wiem, że jestem już trochę nudna z tymi zachwytami, ale to kolejny kolor, w którym jestem zakochana. Z resztą nie tylko ja, bo Orly Black Cherry mega przypadł do gustu tez mojej mamie 😀
Cóż.. Orly nie bez powodu plasuje się w mojej ulubionej trójcy wszech czasów 😉

 

Orly Black Cherry

Orly Black Cherry

 

Ale wracając do bohatera posta. Orly Black Cherry to mix wiśni i fioletu. Przynajmniej ja tak go odbieram.
Kolor jest bardzo ładny i elegancki. Moja mama jest mega wybredna i niewiele odcieni nosi, a ten od razu wypatrzyła i kazała sobie nim paznokcie pomalować. To o czymś świadczy 😉

Orly Black Cherry

Wykończenie jest oczywiście kremowe. Lakier schnie na wysoki połysk. Zdjęcia robiłam bez topu.

Sama formuła też jest przyjemna. Malowanie nie sprawia problemów, a satysfakcjonujące krycie otrzymujemy przy dwóch warstwach.

Orly Black Cherry

Ja jestem pod wrażeniem tego odcienia. Bardzo się z nim polubiłam i na pewno będę często po niego sięgać, zwłaszcza że stanowi on świetne tło pod zdobienia, o czym możecie się przekonać poniżej 🙂

Zdobienie

W tym zdobienia użyłam wzoru z płytki UberChic UC 13-03, a także lakierów: B. Loves Plates BLP28 B. a Blue Sky oraz Mundo de Unas 25 Pastel Pink. Stemplowałam oczywiście clear stamperem, a mani utrwaliłam topem Glisten & Glow.

Co sądzicie? 🙂

Orly Black Cherry i zdobienie stemplowe

Orly Black Cherry i zdobienie stemplowe

Orly Black Cherry i zdobienie stemplowe

Jak Wam się podoba Orly Black Cherry i to proste zdobienie na jego bazie??
Koniecznie dajcie znać.
Lakiery Orly są 12-free i 13-free.
Możecie je kupić na stronie
Zapraszam też na profil firmy na Facebooku oraz na Instagramie

PODOBNE POSTY

6 komentarzy

 1. Odcień lakieru kojarzy mi się z kolorem żurawiny 🙂 zdobienie proste ale ciekawe, podoba mi się. Kolor tego lakieru przypomina trochę Essie Bahama mama.

 2. Kolor lakieru przepiękny! To są czarne jagody ze śmietaną, kolor, który uzyskuje się na talerzu przy jedzeniu pierogów z jagodami, pycha!
  Zdobienie proste, ale b. efektowne.
  Brakuje mi płytek do layeringu.
  Trzeba podrzucić Ani B. temat i prośbę o arcyfajną zlayeringowaną płytkę:)

  1. Ja też jestem w layeringu zakochana. Chętnie bym wzbogaciła kolekcję o płytki w cqlosci poświęcone takim wzorom, choć bardziej calopaznokciowym, bo Clear Stamper ma duży wybór, ale wzory są raczej mniejsze.

 3. O to to! Płytka w całości poświęcona całopaznokciowym wzorkom do layeringu, na to czekam. No cóż jedyne światełko w tunelu to Ania, namów Ją, proszę 🙂 Takie „damasceny” layeringowe…oj, rozmarzyłam się…

  1. Hasło rzucalam, może kiedyś się uda. Póki co podrzucilam też temat Born Pretty Store, bo pytali co warto byłoby wprowadzić do oferty. Może oni coś wymyśla. Bardzo na to liczę, bo mam fazę na takie wzory.