Orly Electric Jungle i BM-XL204

BM-XL204

W poprzednim poście pokazywałam Wam lakier Orly Electric Jungle z kolekcji Pastel City solo, dziś natomiast obiecane zdobienie z nim w roli głównej. Jeżeli jesteście ciekawi czego dokładnie użyłam, to zapraszam do dalszej lektury.

 

Orly Electric Jungle i płytka BM-XL204

 

BM-XL204

 

Ten bardzo ciekawy wzór znalazłam na płytce Bundle Monster BM-XL204, która powstała we współpracy z Beaching Nails. Nie wiem czemu, ale mi kojarzy się on z Picassem 😀 Taka totalna abstrakcja. Uznałam, że choć to dość nietypowy jak na mnie wzór, będzie fajnie pasował do tej bazy i nada się do kolorowania.

Odbiłam go więc na macie za pomocą czerni BPS i zabrałam się za wypełnianie wzoru.
Wykorzystałam do tego:

  • Orly Thrill Seeker
  • Orly Sea You Soon
  • Orly Summer Fling
  • Orly No Regrets
  • Orly For the First Time

Dałam naklejkom wyschnąć oczywiście, a potem nałożyłam na paznokcie pomalowane wcześniej dwiema warstwami Orly Electric Jungle. Jeszcze tylko top i gotowe 🙂

Oto efekt. jak Wam się podoba ta abstrakcja? 😉

 

BM-XL204

BM-XL204

PODOBNE POSTY

5 komentarzy

  1. No i miałam rację, że namalujesz gumy do żucia na muszelkach i ośmiornicy, bo nikt nie zaprzeczy, że w takiej abstrakcji można to wszystko bezdyskusyjnie zobaczyć ;D Podoba mi się i wzór i kolory, no i oczywiście to, że można popuścić wodze fantazji. Taka to fajna pikassa !

  2. Z wzajemnością 🙂 Dla porządku ta osoba, co Cię pytała ostatnio na maila o zmywanie płytek akrylowych acetonem, to też ja 😉 Mam w planie wypróbować te płytki niebawem, więc podzielę się wrażeniami co i jak. W razie niepowodzenia będą służyły jako podstawki pod kubki, bo lewą stronę mają b. ładną.
    Przepraszam za off topic. Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *