Orly Electric Jungle i BM-XL204

BM-XL204

W poprzednim poście pokazywałam Wam lakier Orly Electric Jungle z kolekcji Pastel City solo, dziś natomiast obiecane zdobienie z nim w roli głównej. Jeżeli jesteście ciekawi czego dokładnie użyłam, to zapraszam do dalszej lektury.

 

Orly Electric Jungle i płytka BM-XL204

 

BM-XL204

 

Ten bardzo ciekawy wzór znalazłam na płytce Bundle Monster BM-XL204, która powstała we współpracy z Beaching Nails. Nie wiem czemu, ale mi kojarzy się on z Picassem 😀 Taka totalna abstrakcja. Uznałam, że choć to dość nietypowy jak na mnie wzór, będzie fajnie pasował do tej bazy i nada się do kolorowania.

Odbiłam go więc na macie za pomocą czerni BPS i zabrałam się za wypełnianie wzoru.
Wykorzystałam do tego:

  • Orly Thrill Seeker
  • Orly Sea You Soon
  • Orly Summer Fling
  • Orly No Regrets
  • Orly For the First Time

Dałam naklejkom wyschnąć oczywiście, a potem nałożyłam na paznokcie pomalowane wcześniej dwiema warstwami Orly Electric Jungle. Jeszcze tylko top i gotowe 🙂

Oto efekt. jak Wam się podoba ta abstrakcja? 😉

 

BM-XL204

BM-XL204

PODOBNE POSTY

5 komentarzy

  1. No i miałam rację, że namalujesz gumy do żucia na muszelkach i ośmiornicy, bo nikt nie zaprzeczy, że w takiej abstrakcji można to wszystko bezdyskusyjnie zobaczyć ;D Podoba mi się i wzór i kolory, no i oczywiście to, że można popuścić wodze fantazji. Taka to fajna pikassa !

  2. Z wzajemnością 🙂 Dla porządku ta osoba, co Cię pytała ostatnio na maila o zmywanie płytek akrylowych acetonem, to też ja 😉 Mam w planie wypróbować te płytki niebawem, więc podzielę się wrażeniami co i jak. W razie niepowodzenia będą służyły jako podstawki pod kubki, bo lewą stronę mają b. ładną.
    Przepraszam za off topic. Pozdrawiam.