Orly Made in L.A. – moja praca konkursowa

Hej kochani..

Dziś przychodzę podzielić się z Wami mani, które stworzyłam na potrzeby konkursu marki Orly.
Jak pewnie zauważyliście, Orly prowadzi ostatnio kampanię MADE IN L.A, która nawiązuje do korzeni marki wywodzącej się z południowej Californi.
A skoro California, to oczywiście Los Angeles, a więc zadaniem konkursowym było stworzenie mani inspirowanego miastem aniołów.

Jak się okazało, Los Angeles niemal wszystkim kojarzy się z palmami i pięknymi plażami, więc to ten motyw przewodził pośród zgłoszonych prac..

Ja zdecydowałam się na gradient imitujący zachód słońca na plaży w L.A. no i oczywiście palmy 😉
Użyłam tu trzech lakierów marki Orly: Key Lime Twist, Be Daring i Tropical Pop.

Po zrobieniu gradientu zabrałam się za stemplowanie.. By mieć pewność, że uda mi się precyzyjnie rozmieścić palmy, postawiłam na zrobienie naklejek.. Po wyschnięciu bazy nałożyłam na nią moje palmy, drobnym pędzelkiem dorzuciłam kilka szczegółów i utrwaliłam topem..

Mi osobiście ten mani bardzo się podobał, ale nie śmiałam nawet liczyć na zwycięstwo, bo pięknych prac było sporo.. Radość po ogłoszeniu wyników była niesamowita.. Chyba nie muszę Wam mówić jaki ogromniasty uśmiech wywołały one na mojej buzi, prawda? 😀

No ale koniec gadania, obejrzyjcie mani..
No i koniecznie dajcie znać jak Wam się podoba 🙂

PODOBNE POSTY

46 komentarzy

  1. Też mnie zachwyciła twoja praca i jakieś było moje radosne zaskoczenie gdy sama się znalazłam wśród zwycięzców <3

  2. Mistrzostwo 😀 Widziałam już na fb, ale gratuluję Ci i zdecydowanie zasłużyłaś na wygraną bo mani jest ekstra!

    1. Bardzo dziękuję.. Cieszę się, że mani tak się spodobał, bo konkurencja była duża i na prawdę nie liczyłam, że się uda..

  3. Nic dziwnego, że wygrałaś 🙂 Mani wygląda super, a gradient jest taki nieoczywisty – jak plaża i zachód słońca, to zawsze widzę gradienty różowo-fioletowe, sama zresztą taki robiłam w związku z Made in L.A. : D