Orly Rose Radiance

Jakiś czas temu, dzięki zwycięstwu w organizowanej przez polskiego dystrybutora marki Orly ORLYmpiadzie, miałam możliwość znacznego powiększenia swojej kolekcji lakierów tej marki 😀

Stopniowo będę Wam na blogu pokazywała cudeńka, które do mnie trafiły.

Dziś pora na jedno z nich.
Będzie to lakier ROSE RADIANCE
Teoretycznie nie jest to typ lakieru za jakimi zazwyczaj przepadam, ale na swatchach w necie mi się spodobał i stwierdziłam, że zaryzykuję. No i bardzo się cieszę, bo na żywo spodobał mi się tak samo jak na zdjęciach.. Mam nadzieję, że Wam również przypadnie do gustu.
Rose Radiance to lakier o wykończeniu foliowym, może minimalnie metalicznym. Taki chłodny róż, niezbyt ciemny, bardzo fajny jako baza pod zdobienia.
Lakier ma bardzo przyjemną, totalnie bezproblemową formułę i świetnie kryje. Do ładnego krycia wystarczy jedna warstwa. Super. Co prawda jeszcze tego nie sprawdzałam, ale czuję, że mógłby sprawdzić się też jako stemplowy. Tego typu lakiery często się do tego nadają. 
Czas schnięcia też świetny. Moim zdaniem to na prawdę bardzo fajny lakier. 
Kolor i wykończenie to oczywiście kwestia gustu. Mi się podoba. A Wam?

[ENG]

As you may know, a while ago I was lucky enough to win ORLYmpics organized by polish distributor of Orly polishes, which gave me a chance to expand my collection of Orly polishes.
I will be gradually showing those beauties to you starting today with a polish called ROSE RADIANCE.
Rose Radiance is not the kind of polish I would typically go for, but I liked the swatches online and decided to give it a try. And I have to tell you that I am glad I did, cause I like it a lot. Hope you’ll like it too.

Rose Radiance has a foil finish, looks a bit metallic too. It’s a frosty pink shade that will look great as a base for nail art.
The formula is real nice and easy to apply. It’s opaque in just one coat and although I haven’t tried that theory, I think it might work as a stamping polish too. Such polishes often do.
Drying time is great too.
I think this is a really good polish. I know that colour and finish might not appeal to everyone, but I personally like it. What do you think of it?

PODOBNE POSTY

9 komentarzy

  1. Ciekawy lakier. Z jednej strony ma ładny, delikatny, dziewczęcy kolor, z drugiej bardzo nowoczesne metaliczne wykończenie. Nie połączyłabym tego razem, ale Orly się to udało.