Orly Scandal

Pamiętam, że kiedy tylko zobaczyłam pierwsze zapowiedzi najnowszej kolekcji Orly, czyli Infamous, od razu zwróciłam uwagę na Scandal..
Piękna, kremowa, intensywnie winna czerwień to klasyka, a ta konkretna na prawdę nie daje przejść obok siebie obojętnie..

 [ENG]
I remember that seeing first previews of newest Orly collection – Infamous, I instantly noticed Scandal. This beautiful, deep shade of red with creme finish is a classic you simply cannot resist.

 Scandal ma bardzo przyjemną formułę, malowanie nim nie sprawiło mi problemów.
Ładne krycie uzyskujemy już przy drugiej warstwie. Nakładając trzecią, możemy uzyskać nieco głębszy, ciemniejszy odcień.. Wszystko zależy od naszych upodobań 🙂

Czas schnięcia całkiem fajny, plus za brak przebarwień na płytce.

Zerknijcie na swatche i dajcie znać jak Wam się podoba 🙂
(Zrobiłam swatche na dwóch kolorach tła.. Nie ingerowałam w kolory, co najwyżej jasność, czy kontrast.. Zobaczcie jak tło zmienia całość zdjęcia, a zwłaszcza odcień mojej skóry. Szok 😉 )

[ENG]
Scandal has a very nice formula. I had no issues regarding application.
It is opaque in two coats, but you can add a third one if you want to get a bit darker, deeper shade. It’s up to you.


Drying time is pretty good, and I need to praise it for not staining my nails.


Take a look at the swatches, and let me know if you like it or not.
(I took pictures using two different backgrounds. I did not change colours at all, if anything I only adjusted light or contrast. It’s amazing how different the swatches look with different backgrounds, especially the shade of my skin)

2 warstwy, bez topu / two coats, no topcoat

No i taki mały bonus.. Początkowo nosiłam Scandal solo (niestety okres okołoświąteczny i brak czasu nie pozwoliły mi na stemplowanie), a potem dorzuciłam mu 1 warstwę cudnego złotego glitteru również od Orly – Bling Bling (pełen post o nim za jakiś czas) by coś zmienić, nie poświęcając przy tym na to zbyt dużo czasu..Wam się taki duet podoba?

[ENG]
And a little bonus. For the first two days I was wearing Scandal solo (I had no time preparing for Christmas to stamp anything on my nails), and later on I added one coat of golden glitter Orly Bling Bling (full review coming soon) to change something without spending much time on my nails. What do you think of this duet?

Lakiery Orly możecie kupić na stronie 
Zapraszam też na profil firmy na Facebooku.

PODOBNE POSTY

18 komentarzy

    1. Ja akurat zdecydowanie chętniej sięgam po tego typu czerwienie, aniżeli te klasyczne, strażackie 😉

    1. Bling Bling jest cudny, to prawda.. I zaskoczyło mnie jak dużo ma w sobie tych drobin.. Nałożyłam raptem jedną warstwę, a on niemal całkowicie przykrył kolor bazowy.. Na pewno solo też będzie bosko wyglądał 🙂

    1. To prawda.. Ja po czerwienie sięgam stosunkowo rzadko, ale takie właśnie nietypowe, ciemniejsze, jak ta właśnie, lubię bardzo.. Z resztą Scandal spodobał się nie tylko mi, ale i mojej mamie.. Obie nosiłyśmy go przez całe święta (mama nadal nosi i nawet zapowiedziała, że będzie pożyczać ) 🙂

  1. uwielbiam Bling 😀 nosiłam do w Wigilię. a Scandal ma piękny kolor, ale nie podoba mi się jego wykończenie – takie nie-wiadomo-jakie, ani to satyna ani błysk. myślę, że z topem by wiele zyskał 🙂