Orly Stiletto on the Run

Orly Stiletto on the Run to część najnowszej kolekcji Orly o nazwie Darlings of Defiance. Przepiękna, głęboka i klasyczna czerwień o kremowym wykończeniu, to absolutny must-have każdej kobiety. Tutaj chyba wszystkie się zgadzamy, prawda?

Ten kolorek będzie idealny na okres Świąt Bożego Narodzenia, ale i na calusieńki rok. Solo czy ozdobiony, zawsze przepięknie ozdobi nasze dłonie.

 

Orly Stiletto on the Run

 

Orly Stiletto on the Run – formuła

Formuła lakieru jest żelkowa i bardzo przyjemna w aplikacji. Dwie warstwy dają ładne krycie, choć na przedłużanym hybrydą paznokciu lekko widoczne były końcówki, dlatego u mnie widzicie trzy cienkie warstwy. Czas schnięcia w tym przypadku był nieco dłuższy niż w przypadku większości lakierów tej marki, ale też bez tragedii. Normalnie pokusiłabym się o top szybkoschnący i zapomniała o czasie schnięcia całkowicie, ale chciałam pokazać Wam, że Orly Stiletto on the Run wysycha na ładny połysk nawet bez topu.

Tyle jeśli chodzi o parametry techniczne. Obejrzyjcie pozostałe zdjęcia i dajcie znać jak Wam się podoba. Ja jestem tym lakierem oczarowana. Takiej klasycznej czerwieni w mojej kolekcji Orly brakowało!

Co sądzicie ?

Orly Stiletto on the Run

Orly Stiletto on the Run

Orly Stiletto on the Run

 

Lakiery Orly są 12-free i 13-free.
Możecie je kupić na stronie
Zapraszam też na profil firmy na Facebooku oraz na Instagramie

PODOBNE POSTY

4 komentarze