ORLYmpiada z Orlybeauty

Dziś chciałabym pokazać Wam prace, które zgłosiłam na ORLYmpiadę, czyli odpowiednik Olimpiady organizowany przez polskiego dystrybutora marki ORLY.

ORLYmpiada składała się z rozgrzewki, podczas której proszono nas o wybór lakierów, które mogłyby naszym zdaniem zostać oficjalnymi kolorami olimpiady w Rio, a także z 2 konkurencji konkursowych.

Pierwsza z nich polegała na stworzeniu manicure inspirowanego Igrzyskami w Rio, druga natomiast była konkurencją fotograficzną.. Naszym zadaniem było zrobienie zdjęcia lakierów bądź mani w spotowej stylizacji..

Z ogromną radością i nieskrywaną dumą mogę się Wam pochwalić, że Jury przyznało mi pierwsze miejsca w obu konkurencjach.. Po ogłoszeniu wyników autentycznie nie wierzyłam, że moje prace aż tak się spodobały.. To był szok, ale i ogromne szczęście..

CHCIAŁABYM TUTAJ SERDECZNIE PODZIĘKOWAĆ JUROROM ORLYMPIADY ZA TO OGROMNE WYRÓŻNIENIE.

Was natomiast zapraszam do obejrzenia moich zwycięskich prac 🙂
Dajcie znać co o nich sądzicie.
Na pierwszy ogień manicure z pierwszej konkurencji..
Zrobiłam go na cześć Rafała Majki. Użyłam tutaj moich markerów Sharpie.. Wyszło tak trochę akwarelowo.. Co sądzicie?
No i druga konkurencja. Fotograficzna..
Ci z Was, którzy znają mnie trochę lepiej wiedzą, że kocham sport.. Przez blisko 20 lat wyczynowo uprawiałam jeździectwo, mam licencję nurka, golfową, bilardową.. Wielu sportów próbowałam czysto amatorsko..
Obecnie mój trening to głównie siłownia i różne zajęcia grupowe, które tam się odbywają..
Jednym z nich jest trening siłowo-wytrzymałościowy.. Od razu uprzedzę pytania i powiem, że nie dźwigam dużo.. Nie panuję kariery kulturystki 😉 
Trening siłowy jednak to bardzo ważny element mojego planu treningowego, więc swoje zdjęcie postanowiłam zrobić właśnie w tym klimacie..
Jako, że mam włąsną sztangę w domu, zagoniłam do pomocy brata by zrobił mi zdjęcie i oto efekt..
Mam nadzieję, że Wam się spodoba 🙂

Ps. W ręku mam lakiery Orly  B. Daring oraz Thrill Seeker, a na paznokciach Pretty Ugly.

To tyle.. Miłęgo wieczorku kochani 🙂

PODOBNE POSTY

18 komentarzy

    1. Eee.. Konkurencja była bardzo mocna, a wiele prac cudownych.. Nie spodziewałam się, że moje aż tak się spodobają..

  1. przepiękne paznokcie! Uwielbiam Twoje prace, dlatego jeśli miałabyś ochotę na udział w kolejnym konkursie, to zapraszam na swój konkurs. Dzisiaj pojawi się regulamin i pokażę także nagrody, które będzie można wygrać! 🙂