Piaskowo raz jeszcze..

To, że oszalałam na punkcie piasków, to żadna tajemnica.. Na prawdę uwielbiam lakiery o tym wykończeniu 🙂

Dziś mam więc dla Was recenzję najnowszego piasku w mojej kolekcji, przesłanego mi przez sklep Born Pretty Store w ramach współpracy.

Tribal z numerem # 14 to jasny, zimny błękit, mnie bardzo mocno kojarzący się z zimą i szronem..
Cała kolekcja, którą w sklepie znajdziecie pod nazwą: Special Texture Liquid-Sand Suede Glitter Nail Polishes  liczy sobie 18 kolorów o różnym wykończeniu.. Jedne, jak mój, są jednolite zarówno pod względem koloru jak i konsystencji. Inne zawierają nieco brokatu, czasem w odrobinę innym niż baza kolorze.. Kilka z nich z pewnością chętnie bym wypróbowała.. Zerknijcie same i powiedzcie mi który kolor Wy byście wybrały..
Ale wracając do samego lakieru.. Konsystencja okazała się całkiem fajna.. Ani za luźna, ani zbyt gęsta.. Nie mam pod tym względem żadnych zastrzeżeń.. Pędzelek mógłby być odrobinkę mniejszy, ale problemów mi nie sprawiał, więc to trochę kwestia moich osobistych preferencji..
Do ładnego krycia wystarczyły mi dwie warstwy, które wysychały w całkiem przyzwoitym tempie..
Co do trwałości, to lakier spisał się bardzo podobnie do innych piasków w mojej kolekcji.. Drugiego dnia miałam delikatnie wytarte końcówki, ale bez żadnych odprysków.. Wtedy też nieco go stunningowałam, ale efekty pokażę Wam dopiero w kolejnym poście – mam nadzieję, że się Wam spodobają.. 😀
Na koniec garść faktów..
Lakier ma pojemność 15 ml i kosztuje $3,99, czyli przy obecnym kursie dolara ok 12,60 zł
Numer ID tego produktu w sklepie BPS to 6606, a znajdziecie go TUTAJ
Teraz czas na zdjęcia..
Część zrobiona bardzo wcześnie rano przy wschodzącym słońcu, część z flashem..
Jak Wam się podoba?
poranne światło słoneczne

flash

ten produkt został mi wysłany do zrecenzowania
Przypominam, że korzystając z kodu YJL91 możecie skorzystać z 10% rabatu na zakupy. Wysyłka listem nierejestrowanym jest darmowa bez względu na wielkość zamówienia, więc warto skorzystać.. Ja sama zamawiałam już dwukrotnie z działu “nail art“- obie paczki dotarły do mnie bezpiecznie w czasie krótszym niż 2 tygodnie 🙂
Recenzje moich nabytków za jakiś czas na pewno też się pojawią 🙂

PODOBNE POSTY

27 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *