Pierwszy jesienny mani w tym roku

Pierwszy jesienny mani w tym roku

Teoretycznie jeszcze mamy lato, ale pogoda już powolutku przyzwyczaja nas do myśli, że jesień za pasem, więc dziś pokażę Wam pierwszy jesienny mani w tym roku.. Jakoś tak naszło mnie na takie klimaty.. Nie żebym lubiła jesień, wręcz przeciwnie, kocham raczej wiosnę i lato, ale zwyczajnie miałam ochotę na coś ciemniejszego i takiego jesiennego właśnie.

Czego użyłam?

Za bazę do tego mani posłużyła mi czerń Orly Liquid Vinyl. Do pełnego krycia potrzebne były dwie warstwy.
Po wyschnięciu bazy, sięgnęłam po płytkę B. Loves Plates B.04 Leaves of Happiness oraz dwa lakiery stemplowe Kaleidoscope: stm-27 Jewelery Box oraz stm-32 Copper Flame.

Aby móc odpowiednio nałożyć dwa wzory na siebie, do stemplowania użyłam przejrzystego stempla od UberChic, który ostatnio zyskał miano jednego z faworytów. Bardzo dobrze mi się z nim pracuje. Ale to temat na inną historię.

Najpierw odbiłam wzór zielonym Jewelery Box, a potem rudym Copper Flame. Całość utrwaliłam topem. Tak prezentował się efekt końcowy.

Pierwszy jesienny mani w tym roku

Pierwszy jesienny mani w tym roku

Pierwszy jesienny mani w tym roku

 

Jako, że ostatnio mam też “fazę” na mat, to stwierdziłam że spróbuję ten mani zmatowić (użyłam topu Golden Rose). Wyszło dość fajnie, choć chyba w tym wypadku, jednak nieco bardziej podobał mi się błysk. A Wam która wersja podoba się bardziej??

 

Pierwszy jesienny mani w tym roku

Pierwszy jesienny mani w tym roku

PODOBNE POSTY

17 komentarzy

 1. Powolutku? U mnie jesień wtargnęła szturmem! Było lato i ciepło a tu nagle BUM – jesień ;D Paznokcie cudne – powiem Ci, że obie wersje mają coś w sobie 🙂

  1. Eh.. Fakt, że czasu na przyzwyczajenie się do myśli o jesieni dużo nie miałyśmy.. 😉
   Ps. Dzięki

 2. O nie, już jesienne paznokcie?! 😛 A tak ta serio – piękne zdobienie! Ja na razie jeszcze się wstrzymuję, kolorowych i opadających liści jeszcze za oknem nie ma, więc robię zdobienia które bardziej pasują do klimatu końca lata. Choć już czuję jesień w powietrzu 🙂

  1. Ja normalnie raczej nie trzymam się kolorów i zdobień typowych dla różnych pór roku, ale tu jakoś tak mnie naszło..

 3. Piękne! Też ma właśnie na pazurkach jesienne zdobienie, ale chyba nie zdążę mu zrobić zdjęć, bo jak wraca z pracy jest już za ciemno ;(

  1. Ja w świetle naturalnym tylko w weekendy praktycznie fotki robię (no chyba, że latem). Tak to niestety sztuczne światło zostaje.

 4. Tak, w tej opcji błysk wygrywa 😉

  Bardzo fajne zdobienie!!
  Ja mam chyba 5 przezroczystych stempli z różnych firm, ale żadnym z nich nie umiem się posługiwać. Żaden nie zbiera wzoru z płytki. Nie wiem co źle robię.

  1. Może być kwestia lakierów. Niestety wiele nawet tych które z klasycznymi stemplami sprawdzają się doskonale, z przeźroczystymi nie chce działać. Jeśli chodzi o sam stempel, to moim obecnym ulubieńcem jest ten z UberChc.