Popękane szkło w neonowych kolorach + test czerni stemplowej od Born Pretty Store

Temat kolejnego zdobienia w sierpniowym wyzwaniu #glamnailschallengeaug to STAINED GLASS, czyli witraż.
Ja postanowiłam tu wykorzystać wzór który poza tym, że może być moim zdaniem za witraż uznany, to przypomina trochę popękane szkło. Ten wzór pochodzi z płytki B. Loves Plates B.01 Geometry is Perfect.

Korzystając z okazji, że do stemplowania potrzebna mi była czerń, to postanowiłam sprawdzić otrzymany niedawno od sklepu Born Pretty Store lakier stemplowy BP-WN03 Throne [42857].

Cena: $3,99 za 6 ml (obecnie $2,99)
Dostępność: KLIK

Sam lakier ma luźniutką konsystencję i dobrą pigmentację.
Niestety, nie wiedzieć czemu, tego dnia nie chciał mi idealnie współpracować z przejrzystymi stemplami. Wzór się odbijał, ale miał trochę dziur. Dla pewności próbowałam wykorzystać też inne posiadane przeze mnie czarne lakiery stemplowe i problem niestety się powtarzał. Absolutnie nie mam pojęcia dlaczego tak się działo, bo z klasycznymi stemplami wszystko było ok. No ale to nie pierwsza taka sytuacja, że przejrzyste stemple płatają mi figle. Czasem jest tak, że kilka razy wzór mi się odbije idealnie, a potem nagle strajk. Ten sam stempel, ten sam lakier, nic nie zmieniam. Może ktoś ma pomysł o co może chodzić?

W każdym razie, wracając do czerni. Na zwykłym stemplu odbiła idealnie, bez najmniejszej dziurki.

Dziś rano wróciłam jeszcze do niej żeby sprawdzić czy problem się powtórzy i mogę już powiedzieć, że choć drobne dziurki się pojawiły (w tym po lewej mniej niż w tym po prawej), to tym razem była to granica błędu, który z przejrzystymi stemplami po prostu czasem się u mnie pojawia i jest dla mnie jeszcze do przyjęcia. Zerknijcie na swatche.

To tyle jeśli chodzi o samą recenzję. Teraz pora na mani z użyciem tej czerni.

Lista produktów poniżej:

  • czerń BP-WN03 Throne
  • płytka B. Loves Plates B.01 Geometry is perfect
  • Orly Thrill Seeker
  • Orly Tropical Pop
  • Orly Risky Behavior
  • Orly Hip and Outlandish
  • Orly Bonder
  • Golden Rose top matujący
Stained-Glass

Co sądzicie o tej czerni?
Jaka czerń stemplowa jest waszym faworytem?
Koniecznie dajcie znać 🙂

Na koniec przypominam, że korzystając z kodu YJL91 możecie dostać 10% rabatu na zamówienie w sklepie BORN PRETTY STORE. Wysyłka nierejestrowana jest darmowa.

For all of you nail art  fans, here is the 10% off code for your orders from Born Pretty Store – YJL91

banner

PODOBNE POSTY