Poskromienie Złośnicy – Barbra Colour Alike

Jeszcze cieplutki, lakier z najnowszej kolekcji  METALURGIA  firmy Barbra Colour Alike, o nazwie (i tu muszę się pochwalić 😀 ) wymyślonej przeze mnie :

Poskromienie Złośnicy nr  156 
Lakier ma fajną, dość luźną konsystencję, świetnie się nim maluje. Wykończenie nazwałabym foliowym (poprawcie mnie jeśli się mylę), jako że bardzo przypomina mi lakiery Color Club z serii Foiled właśnie.
Podobnie jak tamte foliowe lakiery, ten też bardzo fajnie kryje. Myślę, ze jedna solidniejsza warstwa by wystarczyła. Ja na zdjęciach mam 2 cienkie.
Baza to intensywna czerwień z mikro drobinkami. Nie rzucają się one w oczy, ale nadają całości fajnego błysku. Dobrze widać je na zdjęciach makro zrobionych cyfrówką..
Wczoraj wieczorem w sztucznym świetle wydawało mi się, że poza czerwienią widzę tu również bardzo mocne nuty różu czy malinki. W świetle dziennym nie jest to aż tak wyraźne, ale nadal mam wrażenie, że pod niektórymi kątami dają się one dostrzec..
Moja zdolność opisywania barw jest jednak średnia, dlatego cenę tego koloru pozostawię Wam. Myślę, że zdjęcia dość dobrze go oddają 🙂  Oczywiście wszystkie można powiększyć.
Zapraszam do obejrzenia swatchy, i jak zawsze czekam na wasze opinie? Macie zamiar go upolować? A może planujecie zakup Mroczka albo Pa Złotko?

Lakier, jak zwykle, możecie nabyć w sklepie internetowym Barbry KLIK. Jego cena to 10,99 zł.

PODOBNE POSTY

16 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *