Pożegnanie zimy..

Zima co prawda była dla nas w tym roku łagodna (co nie ukrywam bardzo mnie cieszy), ale ja zdecydowanie preferuję te ciepłe miesiące, więc nadchodząca wiosna cieszy mnie jeszcze bardziej  😉

Dziś, niejako na pożegnanie zimy, mam dla Was recenzję pięknej zimowej płytki B. Loves Plates B.05 o nazwie Let it Snow.

[ENG]
Winter was not bad this year (which I am really happy about), but as a warmth loving person, I am even more happy that spring is almost here now.


Today, as a kind of goodbye to winter, I prepared a review of a beautiful winter plate from B. Loves Plates. It’s plate B.05 called Let it Snow.

Płytka zawiera 14 wzorów całopaznokciowych i aż 18 mniejszych i większych śnieżynek na środku. Każdy znajdzie na niej coś dla siebie.. Za pomocą stempla Crystal Clear (pokazywałam go TUTAJ) można je ze sobą łączyć na milion różnych sposobów. Nic tylko się bawić..
Nawet osoba nie przepadająca za zimą, tak jak ja, przyzna że wzory są śliczne.Jakość jest oczywiście doskonała. Ci którzy znają produkty B. wiedzą, że Ania bardzo o to dba.

Swatche wyszły perfekcyjnie. Nie znalazłam nawet jednego najmniejszego mankamentu. Bomba.
Z resztą zobaczcie sami.[ENG]
There are 14 full nail images and 18 snowflakes in different shapes and sizes on this plate. Everyone will find something for themselves here. 
Using Crystal Clear stamper (review HERE) you can combine different snowflakes in one manicure. The possibilities are almost endless. 
Even someone who is not a fan of winter will admit that these designs are gorgeous.


The quality is superb. Those who know B. Loves Plates products know that Ania cares about the quality of her products a lot.


Swatches turned out great. I did not find a single fault. Not one.  Just take a look at the swatches.

Na koniec mamy testowy mani..
Jako bazę użyłam tu lakieru, który w zamierzeniu jest lakierem do stemplowania, ale konsystencję i kolor ma tak fajne, że musiałam go sprawdzić w tej roli 🙂
B. a Mars do pełnego krycia potrzebował raptem jednej warstwy.
Na początek odbiłam na nim wzór z prawego górnego narożnika używając do tego złotego lakieru  B. a Supernova. Potem odbiłam go raz jeszcze, ale już tym razem brązem Mundo de Unas Brown.
Na górę top Seche Vite i gotowe.

Jak Wam się taka kombinacja podoba?

[ENG]
Finally my manicure.
As a base colour I used a stamping polish from B. Loves Plates. It’s called B. a Mars
The formula of this polish is very good, so I had no problems with application, even though this polish was originally created for completely different purposes. And I nly needed one coat for full opacity, which is great.

Then I stamped the design from top left corner using golden B. a Supernova. On top of that I stamped the same design again, only this time with Mundo de Unas Brown.

I sealed it with Seche Vite and that’s it.


What do you think?

w słońcu / in direct sunlight

sztuczne światło /artificial lighting

Wszystkie produkty B. loves plates znajdziecie na ich aukcjach na Allegro: KLIK
Koniecznie zerknijcie też na profil B. na FB i Instagramie.
You can find B. Loves Plates products on Etsy CLICK and official website of the brand CLICK..
Check out their Instagram and FB profile for news and inspirations. PODOBNE POSTY

26 komentarzy

 1. Śliczna jest ta płytka, a Ty tak dobrałaś tło że nie wygląda na zimowy wzorek, a jakiś letni, orientalny 😀

  1. Nie miałam w planach typowego zimowego mani.. Chciałam pokazać tę płytkę, a na to zestawienie kolorów już wcześniej się czaiłam i jakoś tak wyszło.. rzy okazji okazało się, że śnieżynki mogą wyglądać zupełnie niestypowo..

 2. Zdobienie kompletnie nie kojarzy mi się z zimą… może i dobrze, wiosna mogła już by się zacząć 😉 Kolorystycznie dość jesienne jest to zdobienie – zgubiłaś po drodze dwie pory roku 😛 Podoba mi się 😀

  1. Szczerze mówiąc absolutnie nie miałam w głowie żadnej pory roku robiąc to mani.. Chciałam pokazać płytkę B., a zestawienie kolorystyczne od jakiegoś czasu za mną chodziło, więc…

  1. Fakt.. Kolorki bardziej przypominają jesień, ale nie miałam w planach klasycznego zimowego mani, a to zestawienie kolorów za mną chodziło i jakoś tak wyszło 🙂

 3. Z taką plytka można poszaleć. Ja swoją przygodę ze stemplami dopiero zacznę.
  Ale za to kilka lakierów Colour Alike od Colorowo mam w swojej kolekcji i bardzo je lubię!

  1. Wszystko przed Tobą.. Stemplowanie jest genialne.. Jestem przekonana, że się w tej metodzie zakochasz..

  1. Zimy w tym mani niewiele. Jak widać da się ją wykorzystać i do innych niż klasycznie zimowe mani 🙂