Projekt tęcza tydzień 3 – Delia Coral Prosilk nr 157

W ramach tygodnia żółtego chciałabym Wam pokazać najnowszy nabytek – 
DELIA CORAL PROSILK NR 157 

Lakiery te są aktualnie w Super Pharm w promocji za 3,99 zł, ja swój dostałam w ramach programu lojalnościowego, wraz z dwoma innymi, które pokażę innym razem.

Kolor jest moim zdaniem śliczny.. Taka mocno rozbielona cytrynka.. Super na lato i wiosnę.. Niestety malowanie nim jest średnio przyjemne.
Przy pierwszej warstwie lakier kryje bardzo słabo i mocno smuży. Wydawało mi się, że ma na tyle rzadką konsystencję, że po prostu nałożę 3 cienkie i będzie ok.. Niestety.. Próbując nakładać cieniutkie warstwy nie mogłam uzyskać idealnie gładkiej powierzchni bez smug.. Dlatego też dwie kolejne warstwy są dość grube.

Gdyby nie Seche Vite, to pewnie w życiu by mi nie wyschły, bo nawet z nim trochę czasu mi to zajęło.. Tym niemniej efekt końcowy bardzo mi się podoba, więc pewnie jeszcze nie raz się przemęczę.. Może uda mi się znaleźć na niego sposób (a może Wy coś doradzicie?)

Żałuję, że nie mogę Wam pokazać zdobienia jakie na nim wykonałam farbkami akrylowymi, bo jestem z niego dumna.. W moim odczuciu to mój najładniejszy jak dotąd manicure.. No ale wysyłam go na konkurs, tak więc musicie poczekać.. 😉

A póki co lakier Delia Coral Prosilk :

Podoba Wam się? Byłybyście skłonne się przemęczyć dla takiego kolorku?

PODOBNE POSTY

22 komentarze

  1. Śliczny jest. Z tego wszystkiego zachciało mi się wody z cytrynką, zaraz pędzę do kuchni 😀 Na rzadkie i smużące lakiery nie mam żadnego sposobu 🙁 Sama się z nimi męczę i później czekam pół dnia, żeby paznokcie wyschły :/

  2. Chyba wszystkie jasnożółte lakiery są tak ciężkie w obsłudze ja mam Wibo i 3 warstwy to mus a i le się przy tym namacham bo smuży przeokrutnie:/
    Ale kolor piękny i jestem w stanie raz na jakiś czas się poświęcić;D

  3. ładddny 🙂 ja nie wiem czy bym się w takim czuła.. albo czy by mi pasował do dłoni 😉 ale na Tobie mi się podoba 🙂

  4. Piękny jest:) Ostatnio mu się przyglądałam i w końcu wybrałam coś innego:) Ale następnym razem wpadnie w moje łapki:)

    1. Kolor jest na prawdę ładny (szkoda, że nie było słońca jak robiłam zdjęcia), tylko ta aplikacja średnia moim zdaniem..