Prostokątny clear stamper od Born Pretty Store

prostokątny clear stamper

Cóż. To już chyba żadna tajemnica, że mam stemplowego bzika i poza testowaniem nowych płytek czy lakierów, namiętnie testuję też nowe stemple. Niby mam swoich ulubieńców, ale cały czas czuję potrzebę szukania czegoś nowego w nadziei, że trafię na jakąś perełkę 😀

Tym razem w moje łapki wpadł prostokątny clear stamper ze sklepu Born Pretty Store.

Cena regularna to $2,59. Obecnie do kupienia za $1,59.
Znajdziecie go TUTAJ (#41393).

PROSTOKĄTNY CLEAR STAMPER OD BORN PRETTY STORE

prostokątny clear stamper

Guma w tym stemplu jest miękka i działa całkiem przyzwoicie. Początkowo trochę strajkował, więc przetarłam go raz acetonem i to zdecydowanie poprawiło sprawę.

Idealnie jednak nie było, co można zobaczyć na zdjęciach ze swatchami poniżej.
Testowałam go z lakierami kilku marek oraz różnymi płytkami (m.in. BPS, UberChic, Bundle Monster, Cici&Sisi).

Największy problem z pobraniem wzoru stempel miał w przypadku lakierów Mundo de Unas i B. Loves Plates. Nie chciał z nimi zbytnio współpracować. No ale z tymi dwiema markami clear stempery często miewają problemy niestety.
W przypadku lakierów BPS, Kaleidoscope, Ya Qin An czy Kads, było nieźle, choć drobne dziury we wzorach się zdarzały. Poniżej możecie zobaczyć testowe swatche.

Aha! W zestawie ze stemplem dostajemy też małą plastikową zdrapkę, która jest przy okazji mini płytką do stemplowania 😀  Fajny pomysł. Działa bez zarzutu – swatch w  prawym dolnym rogu – te zielone zawijasy.

Niestety w zestawie brak “nakładki”, która chroniłaby gumę na przykład gdy stempel leży sobie w szufladzie. To dla mnie spory minus.

Ogólnie rzecz biorąc, nie jest to zły produkt, ale biorąc pod uwagę wybór jaki obecnie mamy, to z pewnością znalazłabym coś ciekawszego, jak choćby ten maluszek również od Born Pretty Store.

Co sądzicie? Ma go któraś z Was?

Ps. W poście przewinął się też szybki testowy mani z użyciem tego stempla.
Baza to lakier Brush It Lovely Cookie, czyli żel w pędzelku marki Nails Company. Wzór pochodzi z płytki UberChic Beauty Got Chevron 2, a odbiłam go lakierem Kaleidoscope st-83 Gray.

prostokątny clear stamper

Przypominam, że korzystając z kodu YJL91 możecie dostać 10% rabatu na zamówienie w sklepie BORN PRETTY STORE. Wysyłka nierejestrowana jest darmowa. 

For all of you nail art  fans, here is the 10% off code for your orders from Born Pretty Store – YJL91

banner

PODOBNE POSTY

3 komentarze

  1. Szkoda, że nie ma chroniącej zatyczki. Zawsze mam problem jak przechowywać stemple bez osłonek, bo boję się, że delikatna guma może się uszkodzić.

  2. Nie skuszę się już nigdy na stempel prostokątny, bardzo niewygodnie się takim manipuluje, gdy trzeba wzór położyć dokładnie i symetrycznie.

    Stemplem okrągłym zrobi się ( jeśli to konieczne) niewielki skręt bez wysiłku i niemal odruchowo, bo dobrze ” chodzi” w palcach, kanciasty na to nie pozwala i trzeba skręcać stemplowany palec. Mam nadzieję, że to zrozumiałe co napisałam 😉

    Mam stempelki prostokątne, ale wykorzystuję je obecnie wyłącznie do robienia naklejek.

    Poza tym, ten prezentowany robi za dużo “dziurek” we wzorze, słaby materiał, prawdopodobnie zbyt sztywny.

  3. Zatyczka rzeczywiście by się przydała 🙂 Cóż odbija nie najgorzej, ale faktycznie można znaleźć lepsze stemple 🙂