Przywołujemy wiosnę..

Bazą do tego mani był lakier Hean Daffodill. Najpierw pokryłam go warstwą brokatu NtN R300 a potem farbkami akrylowymi oraz czarnym lakierem Golden Rose z serii Rich Colour domalowałam kwiatki.. Błysku było mi nadal mało więc na koniec całość pokryłam jeszcze warstwą Fairy Dust od China Glaze..
Precyzja to jak zawsze moja kiepska strona, ale z daleka nie rzucało się to w oczy.. 😉
Co myślicie?

Base colour for this manicure was Hean Daffodill. i topped it with NtN R300 and then painted some flowers using acrylic paint and black Golden Rose Rich Colour. I felt it didn’t sparkle enough so I added a layer of China Glaze Fairy Dust.
I know precision is something I have to work on, but from the distance it looked pretty nice..
What do you think?

PODOBNE POSTY

23 komentarze

  1. Ja też czasem tak mam, że jak szał minie, lakiery trochę poleżą w pudełku, to nawet po kilku miesiącach sobie o nich przypomnę i mam ochotę pomalować nimi paznokcie 🙂 Dobrze, że jest mieć duży wybór kolorów i wzorów, aby zawsze było do czego wracać:)

    Bardzo pomysłowo!:) Też zółty lakier prześliczny taki delikatny jak kogel mogel:) Muszę też w końcu zrobić jakiś wzorek na paznokciach, a nie cały czas jednolite kolory:) Teraz wiosna więc motywy kwiatowe jak najbardziej na czasie:

  2. Bardzo ładnie, a żeby wiosna już w końcu przyszła ja też będę ją dziś przywoływać więc może razem coś zdziałamy:)