Płytka BP-13

Hej kochani..

Dziś chciałabym pokazać Wam pokazać kolejną płytkę od sklepu Born Pretty Store z ich własnej kolekcji.

Płyteczka nosi numerek BP-13, ma standardowe jak na okrągłą płytkę wymiary i inne parametry.

W cenie regularnej kosztuje 2,99$, czyli sporo, ale jak na pewno zdążyłyście już zauważyć, Born Pretty Store często gęsto oferuje przeróżne obniżki i promocje, a poza tym możecie skorzystać z mojego kodu by zyskać 10% rabatu (zerknijcie na koniec postu)

Ten konkretny wzór znajdziecie TUTAJ.

Z przodu jest jak zawsze folia ochronna, a z tyłu dodatkowa warstwa papieru, dzięki której unikamy bardzo ostrych krawędzi.

Na płytce mamy 4 wzory całopaznokciowe i 4 mniejsze..
Ja osobiście zdecydowałam się właśnie na tę konkretną płytkę, bo wzory całopaznokciowe które się na niej znajdują, idealnie nadadzą się do kolorowania 🙂

Co prawda robiąc mani wczoraj wieczorem, na naklejki czasu nie miałam, ale kiedyś na pewno się o takowe pokuszę właśnie z użyciem tej płytki.

Jakościowo nie mam do tej płytki żadnych zastrzeżeń. Wzory odbijają się bardzo dobrze, co widać na swatchach poniżej.

No i testowy mani.

Baza to China Glaze In a Lili Bit.
Stempel wykonany lakierem Mundo de Unas Red Wine.

Mam nadzieję, że mimo prostoty Wam się spodoba..

ten produkt został mi wysłany do zrecenzowania

Na koniec przypominam, że korzystając z kodu YJL91 możecie dostać 10% rabatu na zamówienie w sklepie BORN PRETTY STORE. Wysyłka nierejestrowana jest darmowa.


For all of you nail art  fans, here is the 10% off code for your orders from Born Pretty Store – YJL91
kliknij

PODOBNE POSTY

26 komentarzy

  1. Samo zdobienie wygląda super, za to sam wzór na płytce nie wygląda już tak zachęcająco. Tak, więc jak widać, pozory mylą 😉

    1. A to moim zdaniem akurat reguła, dlatego ja teraz wszystkie płytki po zakupie swatchuje w całości (no może poza setami 20 sztuk 😉 ) i wybieram zazwyczaj patrząc na kartkę, a nie na same płytki..

    1. To często tak jest, że sama w sobie nie robi wrażenia.. Dlatego ja wszystko sobie na kartce swatchuję teraz.. Znacznie łatwiej sobie wyobrazić potem efekt na paznokciach..

  2. bardzo mi się podoba wzór, który wykorzystałaś, płytki nie mam, ale przyznam, że mogłabym to zmienić bo bardzo mi się podoba ze względu na te geometryczne wzory 🙂

  3. mam tą płytkę od grudnia… i nadal nie doczekała się użycia 😉 wzorki są super – ale trzeba przyznać, że BPS wypuszcza teraz takie ilości płytek z fajnymi wzorami, że nie wiadomo, co zamawiać (i potem co używać 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *