Płytka Celebration BPX – L014

Z płytkami Born Pretty Store bywa różnie. Jakościowo przyczepić się zazwyczaj nie można, ale wzory to inna sprawa.
Dziś chciałabym Wam pokazać płytkę, która spodobała mi się bardzo.
Płytka nosi symbol BPX-L014 i możecie ją kupić TUTAJ.
Cena regularna to $5,99, ale płytka niemal zawsze jest przeceniona. Obecnie kupicie ją za $2,99.You know how it is with Born Pretty Store plates. Their quality is usually very good, but the images.. Well.. This time I’d like to show you a plate I like a lot.
It’s plate  BPX-L014 and you can buy it HERE.
Its regular price is $5,99, but it’s often on sale (right now for $2,99).

Teoretycznie jest to płytka walentynkowa, ale ja kupiłam ją z myślą o wzorach kwiatów, które podobają mi się szalenie. Z resztą nie tylko one, bo na tej płytce podobają mi się niemal wszystkie wzory 🙂 Górny rząd podoba mi się cały. Z dolnego uwielbiam te róże po prawej. Te z lewej fajnie nadadzą się do pokolorowania tintami, więc też super. Ciekawy jest też ten wzór z EKG 🙂
Z całopaznokciowych nie powalają mnie tylko 3 wzory. W dolnym rzędzie patrząc od lewej są to nr 1, 5 i 7. Całkiem nieźle jak na mnie 😉

Jakościowo jest super. Mam tylko jedno zastrzeżenie. Obrazek pierwszy od prawej w górnym rzędzie powinien być umieszczony gdzie indziej, bo przy nieco większej ilości wyżłobień lekkie zaokrąglenie płytki utrudnia prawidłowe zdjęcie nadmiaru lakieru. Widać to na swatchach. Poza tym jest super.
Z resztą zerknijcie same 🙂

Technically it’s  a Valentine’s Day plate, but I bought it for its floral designs, which I like a lot. They are not the only ones though, cause I like most of the images from this plate 🙂  I like all the images from top row. From the bottom one I especially like those roses on the right. The ones on the left will work great coloured with tints, so that’s nice. The EKG image is cute too.
From the full nail images I am not super fond of just 3 of them. Number 1, 5 and 7 from the bottom row looking from left to right.  Pretty good.


The quality is great too. I have only one small objection. The first image on the right in the top row should’ve been placed somewhere else. It has quite a lot of bold space, and it’s hard to scrape the polish properly since the plate is a bit curved on the edge. You can see what I mean looking at the swatches. Apart from that it’s a great plate.
Take a look  🙂

Wahałam się który wzór wybrać na pierwszy mani.. Ostatecznie padło na róże z górnego rzędu. Oczywiście, jak na weekend przystało 😉  postanowiłam zrobić z nich naklejki.

I had a hard time choosing which image to use first, but finally decided on those gorgeous roses from the top row. As always on weekend, I made decals. 

Użyłam tutaj: I used:

– stemplowej czerni od BPS / black BPS stamping polish
– Kezy #9
– Colour Alike #529
– Missha GR09
– Golden Rose Rich Color #29

Jak Wam się podoba ten manicure? 🙂


What do you think of this manicure?

PODOBNE POSTY

13 komentarzy

  1. Płytkę mam i również podoba mi się większość wzorów, które są na niej umieszczone 😉 Bardzo ładny manicure wykonałaś z jej użyciem 😉

  2. Też sobie zamówiłam tę płytkę ale jeszcze do mnie nie dotarła. Kwiaty śliczne ale ja się czaję na te serduszkowe wzory 🙂 A Twoje mani jak zawsze świetne !

  3. przepiękne te różyczki <3 uwielbiam wszelkie różane zdobienia, muszę zaczaić się na tę płytkę, bo serduszka też są fajne 😉