Recenzja najnowszych płytek Creative Shop (Creative Shop stamping plates review)

Hej hej..

Mam dla Was dziś recenzję najnowszych płytek Creative Shop. Kolekcja liczy sobie aż 20 płytek o numerach od 16 do 35.
W moje łąpki wpadło 7 sztuk i to ich recenzję chciałabym Wam zaprezentować 🙂

[ENG]
Hello.


I prepared a review of the newest Creative Shop stamping plates for you today. There are 20 plates in their newest collection. They are numbered from 16 do 35.
I got 7 of them, and those will be the ones I will be reviewing.

Płytki możecie kupić u różnych pośredników oraz bezpośrednio w sklepie Creative Shop KLIK.
Cena za sztukę, to w zależności od kursu walut ok 25-26 zł. Niemało, fakt, ale moim zdaniem płytki absolutnie warte są tej ceny..

Oczywiście wzory, to rzecz gustu, ale dla mnie osobiście Creative Shop to na dzień dzisiejszy numer 1. Styl wzorów na ich płytkach pasuje mi niesamowicie.. Uważam, że są fenomenalne..
Jedyny feler, to fakt, że niektóre wzory, choć piękne, to są zbyt duże bym mogła zrobić z nich użytek, dlatego takie płytki sobie odpuszczałam..

Wymiary wzorów całopaznokciowych to 1,6 x 2,5 cm, więc sporo..
Wiem, że niektórym przeszkadza brak przerw między wzorami, ale dla mnie to nie kłopot..

Jakość jest doskonała, nie miałam żadnych problemów z odbijaniem nawet najdrobniejszych detali.. Drobne rozmycia przy swatchach czernią, to wina lakieru Golden Rose niestety.. Czerwień Diadem odbija o niebo lepiej.. Żałuję, że kończy mi się jej zapas.. No ale nic..

Na początek zobaczcie zdjęcia całej kolekcji (zaczerpnięte z grupy na FB poświęconej tym płytkom).

[ENG]


You can buy these plates from retailers and in Creative Shop online store  CLIK.
They cost around $6,5. That’s not cheap, but still I think they are worth it.


We all have different tastes, but to me, these are the prettiest plates I own.. I love their designs so much.. They are my number one right now.
The only complaint I have is that there are quite a few images that are simply too big for me to use, which is such a shame.


The full nail images measure 1,6 x 2,5 cm. That’s huge in my opinion.
I know some of you might not like lack of space between the designs, but I don’t mind.The quality is perfect. I had no problems whatsoever. The minor smudges in my swatches are due to black Golden Rose polish, not the designs themselves. Red Diadem polish works so much better. I wish I has more of it..
Okay.. Now, take a look at the entire collection (pictures for FB group about this brand).

No i moje płyteczki w realu 🙂

[ENG]
And here are my plates 🙂

Swatche 🙂

[ENG]
Swatches 🙂

Prawda, że piękne??
Ja jestem zakochana 😀

Oczywiście recenzja nie byłaby pełna bez testowego mani 😀
Miałam dylemat który wzór wybrać, ale w końcu postawiłam na słodkie jednorożce z płytki Creative Shop 26 🙂  Odbiłam je czernią Born Pretty Store.
Jako bazy użyłam lakieru Orly Beautifully Bizarre, do pokolorowania zaś całej masy innych lakierów Orly, ich nazwy możecie obejrzeć na zdjęciach poniżej..

I co? Jak Wam się podobają te płytki i moje mani? 🙂

[ENG]
Aren’t they beautiful??
I am in love with them 😀


Of course my review wouldn’t be full without a test manicure 😀
I had a hard time choosing the design to use first, but finally decided to go with a cute little unicorns from plate Creative Shop 26. I stamped it using Born Pretty Store black stamping polish.
To colour the designs I used many Orly polishes visible in the pictures below. 
I applied my decals over base colour, which is Orly Beautifully Bizarre and sealed it with Seche Vite.


What do you think?
Do you like my manicure and these plates?
Let me know.

PODOBNE POSTY

36 komentarzy

 1. O rany, jakie piękne! Płytki: z jednorożcami i ta z leniwcem na pewno kiedyś będą moje <3
  Śliczne paznokcie, kojarzą mi się z dzieciństwem (:
  Mam pytanie, bo ja wciąż się z tym zmagam: jak to robisz, ze masz tak gładziutko przyklejone naklejki stemplowe? U mnie zawsze są grubsza i wobec tego wypukłe tam, gdzie nakładam kolor, i nie umiem sobie z tym poradzić ):

  1. U mnie też czasem są grubsze. Tylko na zdjęciach tego nie widać tak bardzo. Już nie raz rozmazalam kontur kolorujac cienko, dlatego zazwyczaj nakladam lakier nieco grubiej, tak profilaktycznie. To zależy też od lakieru. Z tymi mocno napigmentowanymi jest łatwiej.

 2. Za prostokątną płytkę 30 zł to wciąż nie jest dużo, choć moja kolekcja głównie składa się z tanich płytek – jak widzę jakieś droższe, co mi się spodobają, to się potem okazuje, że wąskie mają wzory :v Te mają wprost idealne wzory pod moje obecne szpony, będę musiała się przyjrzeć i kiedyś zamówić, bo wzory prześliczne i nietypowe 😀

  1. Dla mnie ich wzory są niesamowite. Np ta żyrafa z ytki 23.. No ale nijak jej nie zmieszcze 🙁 Ty mając takie długie paznokcie masz większe pole manewru 😉

 3. Obłędne!!!

  YASINISI będziesz może robiła zamówienie u nich, bo chętnie kupiłabym parę i jakbym mogła dołączyłabym do zakupów!!!! Daj proszę znać!!!

 4. Niektóre wzory są przegenialne ! I fakt, że nietypowe – inne firmy nawet podobnych pomysłów nie mają 🙂 A mani testowy zabawny i przeuroczy 🙂

 5. Śliczne te wzory mają <3
  Mani z jednorożcami wygląda obłędnie *_* – jak powrót do dzieciństwa i do pluszowych, kolorowych zabawek! U mnie akurat jest jednorożcowy lakier, na pewno gdybym miała tę płytkę, to byłby tłem takiego wzoru 😀

 6. Wzory są super, bardzo oryginalne, ale chyba to co najbardziej je wyróżnia to to, że są duże 🙂 A mani z jednorożcami jest cudowne – takie słodkie 🙂

 7. Cudowne! Wiesz czego brakuje w takich postach? Skutecznej rady jak na tę wszystkie płytki zarobić xD

  1. Ah.. Żebym to ja wiedziała.. Niestety też muszę się ograniczać.. Najchętniej wzięłabym wszystkie 20 😀

 8. Ajjjjj z każdej strony tylko kuszą i kuszą 😀 Płytki mają na prawdę sporo niesamowitych wzorów! Może na Święta zrobię sobie prezent 😉

 9. genialne są te płytki! ostatnio właśnie je oglądałam i jeju, przygarnęłabym wszystkie, a portfel płacze…

 10. Płytki CS są świetne – ich wzory mają to coś 😉 Chociaż zauważyłam, że nie mam płytki, która tak totalnie by mi przypasowała, przeważnie jest to pół na pół… niektóre w 3/4 są w moim stylu ;-D

 11. genialne wzory mają te płytki! podobają mi się wszystkie, prawie … jakbyś kiedyś natrafiłam na wzór z jamnikami to koniecznie daj mi znać :))