Soft Bronzer – Everyday Minerals

Na prośbę Idalii dziś bardziej szczegółowa notka o bronzerze Everyday Minerals o nazwie Soft Bronzer. 


Cena:

Na stronie producenta obecnie w promocji $4,5 zamiast $9. Niestety od jakiegoś czasu firma nie wysyła już do Polski dlatego zostaje nam zakup u dystrybutorów po cenach znacznie mniej korzystnych – aktualnie jest to 44,90 zł
 

Pojemność: 5,5 g


Co pisze o nim producent:

Jest to unikalny kosmetyk brązujący. Dzięki temu iż jest półprzezroczysty można nałożyć go na całą twarz by nadać jej zdrowy błysk. Świetnie nadaje się również do konturowania twarzy u osób o jasnej karnacji. Jego właściwości łapią światło nadając twarzy blask.

Skład:

Mica (CI 77019), Lauroyl Lysine. Może zawierać: Dwutlenek Tytanu (CI 77891), Tlenek Żelaza (CI 77491, CI 77492, CI 77499)


Kolor:

Jasny, ciepły, matowy odcień brązu z odrobinką brzoskwini. Raczej dla osób o jasnej karnacji. Na ciemniejszej skórze nie będzie widoczny.

Moje odczucia:

Jako, że należę do osób bladolicych, kolorek tego bronzera u mnie się sprawdza. Używam go jednak raczej do całej twarzy i dekoltu aniżeli konturowania. Omiatam nim na koniec delikatnie twarz a potem szyję i dekolt żeby wyrównać koloryt skóry i wykończyć makijaż.Moja twarz jest niestety nieco ciemniejsza od szyi i dekoltu dlatego taki zabieg pozwala mi trochę tę różnicę zniwelować.Jeśli chodzi o wydajność to choć kosmetyki mineralne z reguły mają ją świetną, to tego zużywam jednak więcej (pewnie ze względu na to, że jest tak jasny). Mimo to jednak wydajność jest przyzwoita.Co do trwałości, to u mnie wytrzymuje ok 4-5 godzin. Poza tym mnie, mimo obecności LL nie uczula ani nie zapycha.

Czy kupię go ponownie? Chyba nie, gdyż nie jest to kosmetyk absolutnie mi niezbędny a poza tym jestem pewna, że znajdę dla niego tańsze odpowiedniki..

A teraz trochę swatchy. Niestety strasznie ciężko było mi go uchwycić zwłaszcza, że poziom jasności tego bronzera jest bardzo zbliżony do mojej skóry..

 

 

 

 

 

PODOBNE POSTY

3 komentarze