SpaRitual Garden of Eden

Dziś upolowany na wyprzedaży lakier SpaRitual o nazwie Garden of Eden.
Zapłaciłam za niego raptem 9 czy 10 zł w poznańskim oddziale firmy Eurofashion, więc śmiesznie tanio jak na tę markę.. Z resztą upolowałam na tej wyprzedaży nie tylko ten lakier. Moja kolekcja powiększyła się jeszcze o 3 lakiery China Glaze w podobnych cenach.. Pokażę je Wam za jakiś czas.. 🙂

A teraz przejdźmy do bohatera tego posta..

Co prawda takie perłowe wykończenie nie należy do moich ulubionych, ale kolorek w buteleczce mi się spodobał, więc stwierdziłam, że dam mu szansę..
I choć zachwycona nie jestem, to nie żałuję zakupu, bo faktycznie nie mam nic podobnego i kolorek nadal mi się podoba.. Gdyby to był kremik, shimmer czy glassfleck to byłby w ogóle boski, a tak jest tylko fajny 😉

Konsystencja taka jak lubię, luźniutka. Schnięcie pierwszej warstwy szybciutkie, drugiej niestety już trzeba było dać więcej czasu.. Dobre krycie uzyskamy przy drugiej warstwie, ale wówczas muszą być one odrobinę grubsze..

Zdjęcia w słonku odwzorowują kolor dość dobrze. Na końcu jedno w cieniu żeby pokazać, że aż tak mocno cały czas to on się nie błyszczy 😉

Today I would like to show you the SpaRitual polish called „Garden of Eden”. It was on sale, and it cost me only 9 or 10 PLN, which is really cheap for this brand. 
To be honest that’s not all I bought on that sale.. 😉 
I also got 3 China Glaze polishes for less that 10 PLN each.. I will show them to you soon.

And now it’s time for the review.

As you already now I am not a fan of pearl polishes, but I really liked the color of this polish, so I decided to give it a try. Although I am not super happy about it, I do not regret this purchase.  I do not have anything similar, and I do like the colour.  If only it was a creme, shimmer or glassfleck, it would be perfect. Since it’s not, I will only say it’s nice 😉

The consistency is just the way I like it,meaning not thick at all 😉
First layer dries quickly, but the second one needs more time. This polish is opaque in 2 layers if you put the second one a bit thicker.

I took the pictures in direct sunshine, and I believe they show the color really well.
At the end you will find one picture taken in the shade, just to show you it is not so shiny all the time 😉

Według naklejki jest to shimmer.. Fakt, że z określaniem wykończenia mam nadal jeszcze problem, ale na mój gust to jednak perła.. Co myślicie?

The sticker at the bottom says this is „Shimmer”.. I admit, I am not great with describing colors and finishes, but in my opinion it’s more „Pearl” than „Shimmer. What do you think?

I jak Wam się podoba ten odcień i wykończenie?

So? Do you like this colour and the fininsh?

PODOBNE POSTY

15 komentarzy