Stalowe różyczki

Połączenie czerwieni i stali zawsze mi się podobało.. Zwłaszcza jeżeli była to czerwień winna czy burgundowa.. Dlatego też planując ten mani od razu wiedziałam po jaki lakier sięgnę (a to przy moim braku zdecydowania, zdarza mi się nieczęsto 😉 )

Baza to 2 warstwy pięknej, głębokiej burgundowej czerwieni Colour Alike o nazwie Burgundy Alike. Do tego stempel z jednego z moich ulubionych zestawów – Pueen Symptuous, a konkretnie z płytki Pueen22 wykonany lakierem China Glaze Awaken– swoją drogą również bardzo ładnym samym w sobie.. Kiedyś pewnie Wam go pokażę..

Co prawda sfotografować takie zestawienie nie było łatwo, ale możecie mi wierzyć, że w rzeczywistości prezentowało się bardzo fajnie i elegancko..

Ciekawa jestem czy i Wam się spodoba.. 🙂
Koniecznie dajcie znać..

PODOBNE POSTY

23 komentarze

  1. Obserwuje Twojego bloga od niedawna i to co robisz na paznokietkach jest niesamowite :)Ten mani zdecydowanie mi się podoba – bardzo lubię na paznokciach taką głęboką czerwień,a wzorek ze stempla to już dla mnie czarna magia! ^^

  2. ciekawe połączenie kolorów i same różyczki bardzo ładne.
    wzorek kojarzy mi się ze ścianami, dawniej starsi ludzie malowali takie wzory na ścianach (bynajmniej moja babcia dawno, dawno miała podobne ściany żółte a wzorek właśnie podobny do Twoich na paznokciach )

    1. Co jak co, ale w to chyba nie uwierzę.. Jesteś zdecydowanie jedną z najbardziej kreatywnych dziewczyn jakie znam, więc mi tu nie ściemniaj 😉