Subtelnie raz jeszcze..

Dziś kolejny mani z serii tych subtelnych i delikatnych.. I choć przez takie połączenie kolorów i faktury piasku sam wzór nie jest bardzo wyraźny, to ja dobrze się w tym mani czułam..  Bardzo przypadło mi do gustu takie połączenie kolorów..

A teraz szczegóły techniczne.
Baza to piaseczek Golden Rose Holiday #66. Nałożyłam dwie warstwy i poczekałam aż wyschnie.
Następnie na górę dorzuciłam wzór z płytki Red Angel RA-102. Błękit użyty do stemplowania to Konad.

Tym razem bez topu  żeby zachować fakturę piasku.. Ot i gotowe 😉

Co myślicie?

PODOBNE POSTY

38 komentarzy

  1. Bardzo ładne i delikatne zdobienie ^^ Mam ten piasek od niedawna, ale jeszcze nie miałam okazji go użyć – jakoś niezbyt dobrze mi w takich kolorach i nie mam odwagi ;D

    1. Miałam podobnie. Kupiłam bo podobał mi się na swatchach, a potem jakoś tak długo nie mogłam się za niego zabrać.. Ale ostatecznie okazał sie fajny..

    1. Hmm.. Dziwne.. Ja zazwyczaj nie mam z tym problemów.. Jedyne co to wydaje mi się, że trzeba nieco szybciej działać.. Przy klasycznym stemplowaniu czasem celowo czekam kilka sekund żeby mi się stempel nie rozmazał, a tu jak poczekam to nie zawsze odbija sie całość.. Może to to?

  2. Nawet nie miałam pojęcia, że ten piasek GR jest taki ładny 🙂 Mam go w swoich zbiorach, ale jeszcze nie gościł na paznokciach, bo uznałam go za średniaka. Muszę odważyć się na mieszanie faktur, stemplowanie paskiem daje ekstra efekt:)

    1. W tym przypadku akurat taki był zamysł.. Mogłam zrobić stemple czarne, ale chciałam uzyskać subtelny efekt.. 🙂