Syrenkowy lakier stemplowy ;)

Hej.

Dziś coś w morskim klimacie. Jako, że drugi temat sierpniowego wyzwania #glamnailschallengeaug to MERMAID, czyli syrenka, to też była to świetna okazja do przetestowania lakieru o idealnie pasującym tutaj i kolorze i nazwie, czyli Ariel Mermaid od Born Pretty Store.

Ariel Mermaid to jeden z 15 kolorów dostępnych w ramach serii lakierów stemplowych, które w sklepie BPS znajdziecie pod numerem: 46533.

Koszt standardowy za 6 ml to $3,99, obecnie przecenione są na $2,99 –> KLIK.

Powiem Wam, że z lakierami stemplowymi od Born Pretty Store bywało w przeszłości baaardzo różne. Jedne są absolutnie genialne (jak na przykład ich czerń), a inne niestety nie przechodziły testów na ciemnej bazie. Trochę loteria 😉

Ostatnio dostałam do testów dwa nowe kolory. Pokazywany dziś syreni kolorek oraz zieleń. No i oba zaskoczyły mnie bardzo pozytywnie. O zielonym napiszę wkrótce, dziś skupię się na Arielce 😉

Ariel-Mermaid-BPS

Jak widać, kolorek bardzo fajnie poradził sobie nie tylko na bieli, ale także na czerni, więc pigmentacja tym razem na plus.

Konsystencja jest przyjemna, luźna jak na lakier stemplowy, co ja osobiście bardzo lubię. No i współpracuje z przejrzystymi stemplami, co w obecnych czasach jest dla mnie warunkiem koniecznym.

Zdobienie

Tyle o samym lakierze. Pora na zdobienie testowe 😀
Niestety, jak się okazało, moja kolekcja jest uboga we wzory syren (będę musiała to nadrobić 😉 ).
Tak więc zdecydowałam się na bazę imitującą syreni ogon, a na niej morskie stworzenia. Mam nadzieję, że efekt końcowy Wam się spodoba 😀

Malowanie zaczęłam od bazy. Wybrałam idealnie pasujący do tematu lakier El Corazon 423/573 Magic sparkling sea is. Gąbeczką dorzuciłam gdzieniegdzie nieco złotych plam lakierem El Corazon 423/467 Gemstones: Citrine.

Potem przyszła kolej na syrenie łuski z płytki BP-109. Odbiłam je najpierw bielą B. Loves Plates, a potem recenzowanym dziś turkusowym BP-AC06 Ariel Mermaid.

Na tak przygotowaną bazę dorzuciłam naklejki zrobione ze stempli.
Wzory pochodzą z cudnej wakacyjnej płytki B. Loves Plates B.11 Summer Paradise, a odbiłam je czernią BPS. Do pokolorowania ich użyłam z kolei:

  • Orly Put the Top Down
  • Orly Road Trippin
  • różowy lakier stemplowy Ya Qin An (brak nazwy czy numeru)

Całość, jak zawsze, utrwaliłam topem Glisten & Glow.
Co o tym sądzicie? Jak Wam się podoba moja interpretacja tematu? 🙂
Koniecznie dajcie znać.

Na koniec przypominam, że korzystając z kodu YJL91 możecie dostać 10% rabatu na zamówienie w sklepie BORN PRETTY STORE. Wysyłka nierejestrowana jest darmowa.

For all of you nail art  fans, here is the 10% off code for your orders from Born Pretty Store – YJL91

banner

PODOBNE POSTY