Szablony od BPS raz jeszcze

Hej hej..

Dziś mam dla Was kolejną recenzję.. Tę serię szablonów Born Pretty Store w sumie już Wam pokazywałam  (zerknijcie TUTAJ), tym razem dostałam po prostu inny wzór..

Cena regularna to $3,99 (obecnie w promo za $2).
Znajdziecie je TUTAJ.[ENG]
Hello..


I have another review for you today.. I’ve shown you these  Born Pretty Store vinyls before (CLICK), but this time it’s another design..


Regular price is $3,99 (currently on sale for $2).
You can buy them HERE


W tym zestawie mamy dwa różne wzory (po 6 sztuk z każdego). Pojedynczy  szablon jest bardzo duży.. Ja spokojnie mogę je przeciąć na pół i i tak wystarczą na moją długość płytki..


[ENG]
There are two designs in this set of vinyls (6 pieces each). Single vinyl is big enough for me to make two smaller ones of it, that still fits my nails. 

Jakość tych szablonów jest bardzo dobra.. Kleją się mocno, zdażało mi się nawet używać jednej sztuki na kilka paznokci..
Jeżeli wzory Wam się podobają, to śmiało mogę polecić ich zakup 🙂

[ENG]
The quality of these vinyls is very good. They stick nicely to the nail, I managed even to use one vinyl on couple of my nails..
If you like the designs, I can honestly recommend them.

Na koniec standardowo mani.
Ostatnio stale mi się to zdaża, wiem, ale znów jestem średnio zadowolona z efektów.. To nie wina vinyli, broń boże.. Po prostu chyba niezbyt dobrze dobrałam lakiery.. O ile w buteleczce kolory pasowały do siebie cudnie, to przy ich wykończeniu ostatecznie moim zdaniem średnio sie ze sobą komponowały.. Wzór nie był na nich super wyraźnie widoczny..
No ale ocenę pozostawię Wam..

[ENG]
Finally, here is my manicure.. To be honest I am not really happy about it. It’s not because of the vinyls, they worked great.. It’s just my poor choice of polishes 😉
They looked great together in the bottles, but because of their finish the design is not  as clearly visible as I would like it to be..
Let me know what you think..

Użyte lakiery to / polishes used are:

– El Corazon Butterfly
– El Corazon Citrine

Na koniec przypominam, że korzystając z kodu YJL91 możecie dostać 10% rabatu na zamówienie w sklepie BORN PRETTY STORE. Wysyłka nierejestrowana jest darmowa. 
For all of you nail art  fans, here is the 10% off code for your orders from Born Pretty Store – YJL91
kliknij

PODOBNE POSTY

16 komentarzy

  1. Ostatnio zamówiłam podobne i czekam na paczkę. Te faktycznie wyglądają na b. duże w stosunku do paznokcia.

  2. Oglądałam ostatnio te szablony i zastanawiałam się nad nimi. Teraz widzę, że warto je kupić.