Tak trochę w świątecznym klimacie ;)

Zestawienie, które dziś Wam pokażę, pewnie wielu osobom skojarzy się ze świętami.. Fakt, że zestawienie kolorystyczne zdecydowanie temu sprzyja 😉

Tym niemniej mi osobiście ten mani się podobał i absolutnie nie czułam się z nim nie na miejscu 😉

Jako baza posłużył mi pokazywany wczoraj Colour Alike Do jasnej choinki, natomiast do przyozdobienia mani użyłam naklejek ze sklepu Born Pretty Store.

Te konkretne naklejki to dość bogaty zestaw zarówno szlaczków jak i pojedynczych mniejszych i większych ozdób typu zawijasy, serduszka czy gwiazdki..
Całość prezentuje się tak:

Zestaw kosztuje $5,02 i dostępny jest TUTAJ

Naklejki są ładnie wykonane no i banalnie proste w obsłudze.. Wyglądają na paznokciach super, choć odrobinę odstają, co pewnie dla wielu osób będzie minusem. Tego nie ma przy naklejkach wodnych dlatego to jednak one wiodą ostatnio prym pośród lakieromaniaczek.. Tym niemniej jest to zawsze jakaś alternatywa i jeśli wzór Wam się podoba, to polecam, bo nosi się je dobrze..

No a teraz prezentacja na paznokciach 🙂

ten produkt został mi wysłany do zrecenzowania

I jak Wam się one podobają?

Przypominam także, że korzystając z kodu YJL91 możecie dostać 10% rabatu na zamówienie w sklepie BORN PRETTY STORE. Wysyłka nierejestrowana jest darmowa.For all of you nail art  fans, here is the 10% off code for your orders from Born Pretty Store – YJL91
kliknij

PODOBNE POSTY

19 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *