Targi LOOK i beauty VISION 2019

To już 6 i 7 kwietnia 2019 czeka nas kolejna edycja targów LOOK i beauty VISION na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.
Dla mnie udział w tych targach to tradycja już od lat.

Osobiście najbardziej ciekawią mnie oczywiście wszystkie atrakcje i stoiska związane ze stylizacją paznokci. Co roku czekam z niecierpliwością by móc poszaleć na zakupach, licząc na udział znanych i lubianych firm, a także na poznanie nowych. Z tego co wywnioskowałam po relacji na Instagramie, tym razem chyba odwiedzi nas wreszcie firma MAGA, której lakiery bardzo ostatnio polubiłam. Z pewnością ich odwiedzę.

Ubolewam, że nie odwiedza nas Orly. Nie widziałam jeszcze listy wystawców, ale obawiam się, że i tym razem ich nie będzie. Choć może mile się zaskoczę.. Zobaczymy.

Targi LOOK i beauty VISION to jednak gratka nie tylko dla lakieromaniaczek, atrakcji jest na nich bowiem masa. Zarówno kosmetycznych jak i fryzjerskich 😀

Poza odwiedzeniem stoisk i skorzystaniem z licznych promocji, można również obejrzeć najróżniejsze pokazy, w tym między innymi Mistrzostwa Nails Olympic Show, Mistrzostwa Makijażu Profesjonalnego czy Mistrzostwa w Przedłużaniu Rzęs, a także wziąć udział w różnych spotkaniach czy seminariach.

Ja już nie mogę się doczekać. A Wy?
Kogo z Was spotkam na targach w tym roku? 😀

PODOBNE POSTY