Tęczowe narzędzia B. Loves Plates

BLP-rainbow-crystal-clear

B. Loves Plates to marka kojarzona przede wszystkim z płytek do stemplowania i specjalnie do tego stworzonych lakierów. To jednak nie jedyne produkty w ich ofercie i dziś kilka słów właśnie o kilku z nich 😀

Stempel Rainbow: Crystal Clear i Holo Clear

BLP-rainbow-stamper

W ofercie B. Loves Plates mamy tęczowy stempel z dwiema różnymi gumami do wyboru: klasyczną przejrzystą i przejrzystą, ale holo.

rainbow-holo

Cena stempla to 29,90 zł. Pamiętajcie,że kod YASINISI10 da Wam 10% rabatu na całe zakupy 😀
Linki macie u góry. Wystarczy kliknąć w interesujący Was rodzaj gumy.

A teraz wracając do samego stempla. Pierwsza rzecz, na którą trzeba zwrócić uwagę, to fakt, że stempel jest po prostu śliczny 😀 Ten tęczowy trzonek wygląda obłędnie, zwłaszcza w połączeniu z holo gumą 🙂

Obie gumy działają bardzo dobrze. Sprawdzałam je z różnymi lakierami i wzorami. Kilka przykładowych swatchy znajdziecie poniżej.

Guma przejrzysta:

Guma holo:

Jeżeli chodzi o moje prywatne preferencje, to o ile holo guma wygląda cudownie, to w takim codziennym użyciu wolę jednak korzystać z klasycznej przejrzystej. Holo drobiny mnie rozpraszają, a przy layeringu, gdzie często potrzebna jest spora precyzja i szybkość, utrudniają mi pracę, bo jednak widoczność jest w moim odczuciu trochę gorsza. Dlatego dla mnie tym razem wygrywa klasyczna, przejrzysta guma. No ale to oczywiście kwestia osobistych upodobań i odczuć.

Rainbow Nail Tool Set

Kolejne tęczowe produkty, które mam już i testuję od jakiegoś czasu, to zestaw narzędzi do opracowywania płytki i skórek.

Rainbow Nail Tool Set

Zestaw kosztuje 64,90 zł (-10% z kodem YASINISI10)
Kupicie go TUTAJ.

Zestawy dostępne są w dwóch opakowaniach do wyboru: srebrnym oraz różowym.

Wewnątrz znajdziecie 4 radełka i kopytka o różnych kształtach i końcówkach, które pozwolą Wam dokładnie opracować płytkę i skórki przed rozpoczęciem malowania, a wielbicielkom hybryd także ich usuwanie po odmoczenie lakieru w acetonie.

Narzędzia wykonane są bardzo solidnie, mają antypoślizgową powierzchnię, która ułatwia wygodnie trzymanie ich w dłoni, no i są po prostu ładne 😀 Fajnie, że całość jest zamknięta w jednym solidnym opakowaniu, bo mi już nie raz zdarzało mi się takie narzędzia gubić 😉

Rainbow Nail Tool Set
Rainbow Nail Tool Set

Tyle o samych narzędziach na dziś.. Pora na jakieś zdobienie z wykorzystaniem stempla B. Loves Plates (a przy okazji także lakierów stemplowych tej marki). Mam nadzieję, że Wam się spodoba 😀

Zdobienie

CjS V-18 Blossoming Romance

Baza to tym razem fioletowy lakier El Corazon 423/1031 Autumn Dreams. Na to poszła warstwa obłędnego topu Kinetics Unicorn Tears.

CjS V-18 Blossoming Romance

Wzory pochodzą z płytki Clear Jelly Stamper CjS V-18 Blossoming Romance. Do stemplowania natomiast użyłam 4 lakierów B. Loves Plates:

  • BLP14 B. a Kiwi
  • BLP15 B. a Blueberry
  • BLP17 B. Brave
  • BLP27 B. a Purple Kiss

Co sądzicie o takim połączeniu? 🙂

CjS V-18 Blossoming Romance
CjS V-18 Blossoming Romance
CjS V-18 Blossoming Romance

To tyle na dzisiaj kochani.. Spokojnego wieczoru :*

PODOBNE POSTY

2 komentarze