Test stemplowej bieli od Born Pretty Store

Ostatnio sporo u mnie testów lakierów stemplowych. Dziś pora na kolejny. Tym razem klasyka. Biel. O dobrą biel stemplową nie jest łatwo.. Ja jestem pod tym względem bardzo wymagająca, mam porównanie z Konadem i Mundo de Unas, tak więc poprzeczka postawiona jest wysoko..

15 ml buteleczka białego lakieru stemplowego Born Pretty Store kosztuje normalnie $7,99 (obecnie w promocji za połowę ceny) i jest dostępna do kupienia TUTAJ.

Lakier ma przyjemną, niezbyt gęstą konsystencję i nie najgorszą wydajność.
Na czerni z Konadem i Mundo przegrywa, jest nieco bardziej szara, ale ogólnie rzecz biorąc wypada całkiem przyzwoicie..

Testowy mani wykonałam na lakierze Vipera Natalis #280 z użyciem Clear Jelly Stampera, bez którego miałabym problem z rozmieszczeniem tego konkretnego wzoru z płytki BP-54.

Dajcie znać jak Wam się podoba.

[ENG]
I’ve been testing a lot of stamping polishes recently. Today I have another review for you. This time it will be a classic white from Born Pretty Store
As you all know, it’s not that easy to find a good white stamping polish. I own both Konad and Mundo de Unas, so the competition is tough.

This white stamping polish comes in 15 ml bottles and costs $7,99 (currently on sale 50% off) and you can get it HERE.  

The formula is nice and you don’t need to cover the entire image to make it work.
It’s not as good as Mundo de Unas and Konad, since it’s a tiny little bit greyish when stamped on black, but still I’d say it’s a really nice, easily available stamping polish.In my test manicure I used Vipera Natalis #280, plate BP-54 and Clear Jelly Stamper, that helped me align the image perfectly 🙂

Let me know what you think.

 No i test na czerni. Zdjęcie bez żadnej obróbki, jedynie zmniejszone, zrobione w sztucznym świetle o temperaturze 5500K.


Finally test over black. I did not change anything, but the size of the picture, which btw was taken in artificial light.


Na koniec przypominam, że korzystając z kodu YJL91 możecie dostać 10% rabatu na zamówienie w sklepie BORN PRETTY STORE. Wysyłka nierejestrowana jest darmowa.


For all of you nail art  fans, here is the 10% off code for your orders from Born Pretty Store – YJL91
kliknij

PODOBNE POSTY

27 komentarzy

  1. Vipera ma piękny kolor.
    Ja kupiłam miniaturkę białego do stempli z BPS i czarna d…a, bo z żadnej płytki nie mogę stemplem zebrać lakieru tak jakby od razu wysychał, bo na stemplu kompletnie nic nie zostaje 🙁 a co dziwniejsze lakier jest stosunkowo gęsty.