Tribal – pierwsze podejście

Do zdobienia paznokci motywem tribal, przymierzałam się już od jakiegoś czasu, ale jakoś ostatecznie zawsze decydowałam się na coś innego..

Wysyp tego typu zdobień na przeróżnych blogach zmotywował mnie wreszcie do zmierzenia się z tematem i oto jest.. Moja pierwsza próba.. Póki co prosta, dwukolorowa, ale z czasem na pewno spróbuję nieco odważniejszych wzorów..
Ciekawa jestem czy Wam się spodoba..
Baza to lakier Biała Fabryka Colour Alike. Wzory na lewej ręce wykonałam markerem do zdobień od Born Pretty Store. Niestety zaraz po tym jak skończyłam malowanie paznokci lewej dłoni, pisak zastrajkował i drugą rękę musiałam wymalować za pomocą pędzelka i czarnego lakieru Konad..
Wyszło tak  🙂

PODOBNE POSTY

36 komentarzy

 1. Ja również lubię takie wzory 🙂 a jeszcze jak są połączone z różnymi kolorami to już w ogóle 🙂 Co do pisaka- dlatego właśnie ich nie lubię 😉

 2. Rewelacja. Super wyszło. Czym się fajniej malowało pisakiem czy pędzelkiem, bo trochę lipa że pisak tak szybko zastrajkował.

  1. Łatwiej mi zdecydowanie pisakiem.. Jeszcze nie sprawdzałam czy już na dobre się skończył czy to po prostu był chwilowy strajk.. Muszę zobaczyć..

 3. pisakiem byłabym w stanie coś takiego namalować może, ale pędzelkiem? na pewno nie! 😀 moja cierpliwość jest w tym temacie bardzo ograniczona 😀 wzór podoba mi się bardzo, ja bym pewnie dodała trochę złota.
  pozdrawiam, A

  1. Nie miałam wyjścia.. Przecież nie mogłam zostawić prawej dłoni niewymalowanej 😉
   Ale zgadzam się, że pisakiem idzie to łatwiej i szybciej..

  1. No coś Ty.. Hatsu, kto jak kto, ale Ty jesteś mistrzynią precyzji.. Jestem przekonana, że zmalowałabyś coś powalającego, jak zawsze z resztą 😀
   Ps. Z resztą zawsze możesz pokazać tylko lewą dłoń 😛

  2. Oj tam, oj tam.. Myślę, że nikt się nie obrazi 😉
   Ja tam bym tribal w twoim wykonaniu z chęcią obejrzała.. I myślę, że nie ja jedna 😀