Tropikalne klimaty

Pogoda nas ostatnio nie rozpieszcza, mi osobiście tęskno za upałami, więc postanowiłam sobie zmalować tropiki na paznokciach 😀

Taki temat był idealną okazją do testów zielonego lakieru stemplowego od Born Pretty Store.
Ten konkretny kolor nosi numer BP-ML01 i nazywa się NIRVANA. Z tego co widzę na stronie Born Pretty Store, chyba zmieniono ją na SCENERY. Ale symbol jest ten sam, więc podejrzewam, że to tylko kwestia samej nazwy.

Cena regularna to $3,99 za 6ml. Obecnie przeceniony na $2,99.
Znajdziecie go TUTAJ.

Niedawno pokazywałam Wam inny kolorek z tej serii, Ariel Mermaid –> KLIK. Podobnie jak tamten, Nirvana również pozytywnie zaskoczyła mnie pigmentacją. Kolor jest ładnie widoczny na czerni, za co duży plus. Zerknijcie na swatch.

Sama formuła jest też przyjemna w obsłudze i nadaje się do pracy z przejrzystymi stemplami.

W dzisiejszym zdobieniu wykorzystałam z resztą oba te lakiery stemplowe, ale po kolei 🙂

Baza to żółty El Corazon 423/486 Luminous. Wzory pochodzą z płytki Born Pretty Store Tropical Punch L002. Listki odbijałam lakierami Born Pretty Store: bielą (bez nazwy), zielonym Nirvana i turkusowym Ariel Mermaid. Na palec serdeczny dorzuciłam jeszcze flaminga z tej samej płytki. Do odbicia tego wzoru wykorzystałam czerń stemplową BPS, a do pokolorowania lakiery: Nirvana oraz B. Loves Plates B. a Fuchsia Flash.

Całość standardowo utrwalona topem Glisten & Glow.
Jak Wam się podoba? 🙂

Na koniec przypominam, że korzystając z kodu YJL91 możecie dostać 10% rabatu na zamówienie w sklepie BORN PRETTY STORE. Wysyłka nierejestrowana jest darmowa.

For all of you nail art  fans, here is the 10% off code for your orders from Born Pretty Store – YJL91

banner

PODOBNE POSTY

Jeden komentarz

  1. śliczne kolorki i świetne zdobienie!! Kolorki i wzory pasują do siebie idealnie!!