UberChic Collection 13 – review / swatches

Obiecywałam sobie, że koniec z zakupami w UberChic, ale kiedy firma wprowadziła jako pierwsza chyba wzory do layeringu, po prostu nie mogłam sobie odpuścić i musiałam kupić choć jedną taką kolekcję.

Wybrałam kolekcję nr 13, ze względu właśnie na te wzory layeringowe, które uwielbiam.
Muszę jeszcze co prawda popracować nad ich użyciem, ale dla mnie jest to przyszłość stemplowania i liczę, że wkrótce takie wzory pojawią się też w asortymencie innych firm 🙂
Ale wracając do recenzji.
Kolekcja 13 standardowo składa się z 3 płytek.
Koszt: $24,99 (ja załapałam się na promkę -15%)
Wysyłka: $10
Dostępność: TUTAJ
I promised myself to stop buying plates from UberChic, but when they introduced new images for layering, I simply couldn’t help myself and buy at least one of the collections that had these images.
I chose collection 13 since it had the best layering images of them all.
I still need to practice using them, but I am sure it’s the future of stamping 😉
I hope more brands will soon have such images on their plates too.

But back to the review.

Collection 13 consists of 3 plates.
Cost: $24,99 ( I had a 15% off coupon)
Shipping: $10
You can buy it HERE.

Tutaj bezapelacyjny faworyt to róże do layeringu (po lewej stronie na środku). Jak się przyjrzycie to zobaczycie małe strzałeczki pokazujące który wzór należy nałożyć na który.
Bardzo fajny jest też ten wzór na dole, po lewej od środka. Jego i wspomnianych róż użyłam w moich testowych mani.

My absolute favourite from this plate are the roses for layering (on the left side of the plate in the middle). If you look closer you’ll see those tiny arrows pointing which image should be layered over which.
Another pretty one is the one in the bottom row, second from left. I used it and the roses in my test manicures.

Z tej płytki najbardziej podobają mi się diamenciki i babeczki idealne do pokolorowania. Fajny jest też ten wzór do layeringu, ten na wysokości diamentów.
Wzory geometryczne z lewego dolnego rogu też są ciekawe. Jedyny, który mi się nie podoba to ten drugi od lewej na samej górze.

From this plate I love diamonds and cupcakes, which are perfect for advanced stamping. Image for layering is cool too (I mean the one on the right of the two diamonds).
Geometrical images from the bottom left corner are pretty too. Actually, the only one I don’t like, is the second left in the top row.

Ah. I tu jest wzór dla którego kupiłam ten set.. Na swatchach nie robi takiego super wrażenia, ale widziałam go na paznokciach Copycat Claws i padłam. Nakłada się tu 3 wzory na siebie, co daje masę możliwych kombinacji. Zerknijcie na środek płytki na prawą stronę. Widzicie go?
Ta płytka ma w ogóle sporo fajnych wzorów. Podobają mi się wzory kwiatowe (także te do layeringu) czy cały drugi rząd od góry.
Na plus również fakt, że na środku zawsze mamy wzory korespondujące z tymi całopaznokciowymi np mała bebeczka, diamencik czy róża.. Ja rzadko z tego korzystam, zazwyczaj preferuję jeden wzór na wszystkich paznokciach, ale wiem że wiele dziewczyn lubi na jednym paznokciu dać taki akcent, więc dobrze, że one są.
Jakość płytek jak zawsze okazała się być bardzo dobra. Żaden wzór nie sprawił mi problemów.
Ja jestem zadowolona z zakupów.
A Wy co sądzicie??
Zerknijcie na swatche oraz testowe mani i dajcie znać 🙂
Ah, here is the image I bought this set for. It might not dazzle you on my swatches, but trust me, it’s amazing. I saw it in Copycat Claws manicure and was stunned. It consists of 3 images that are layered over one another, which offers so many possible combinations. Take a look at the right side of the plate in the middle. See it?
But that’s not all. There are many nice images on this plate. I like those floral ones and the entire second row from the top.

What I also like in those plates is the fact that there are small images in the middle of the plate that correspond with full nail images on the sides. For example small cupcake, diamond or a rose. I personally do not use it all that often since I prefer identical images on all of my nails, but I know many of you like adding such accents on one nail.

The quality is great as always. I had no problems with any of the images. I am glad I bought this set.
What do you think of it?

Take a look at swatches and my test manicures and let me know.1.  naklejki z użyciem:  decals made with:
– płytka / plate UC 13-01
– Orly Lollipop
– Orly Beautifully Bizarre
– Orly Dazzle
– Orly Just Breathe
– Orly Hillside Hideout

2. layering z użyciem: layered images made with: 
– płytka / plate UC 13-01
– Orly Cake Pop (baza)
– BLP 05 B. a Red Dragon
– Mundo de Unas Military Green

I jak Wam się podobają te płytki i moje testowe mani??
So? What do you think? 🙂 

PODOBNE POSTY

8 komentarzy

 1. Też uważam, że takie wzory do layeringu są przyszłością. Widzę, że coraz więcej firm je wprowadza. Mnie się jeszcze marzy taki wzór do gradientu (w sensie cały wyżłobiony prostokącik):)
  A mani prześliczne – szczególnie to pierwsze trafia w moje kolorystyczne gusta 🙂

  1. To się zgadzamy z Nail Crazinesss 😉
   Ogólnie płytki mają piękne wzory, takie Uber Chic'owe czyli ichnie… ale już trochę przesyt mnie bierze. Powinni z czyś innym wyskoczyć ;-P

 2. Bardzo fajne płytki!!!

  Kurcze, chyba wyjdę na żółtodzioba, ale w ogóle nie wiem czym jest ten layering 🙁

  1. Już tłumaczę 🙂 Terwz w dobie przejrzystych stempli wpadli na nakładanie jednego wzoru na drugi. Nie trzeba kolorowac, a masz kolorowy wzór. Szybciej, łatwiej. Przykładem są te róże. Najpierw stemplujesz liście, a potem w wolne miejsca dodajesz róże 😀