UberChic Collection 22 – recenzja/swatche/mani

Photo from http://uberchicbeauty.com/

Po premierze kolekcji 22 od UberChic wcale nie miałam jakiegoś wielkiego parcia żeby ją mieć. Podobnie było z kolekcją 23. Minęło jednak trochę czasu, zobaczyłam sporo fajnych mani z ich użyciem, no i w końcu poczułam, że jednak fajnie byłoby mieć obie te kolekcje w swoich zbiorach.. No cóż.. Kobieta zmienną jest i to w 100% prawda 😉

Tym oto sposobem, podczas walentynkowej promocji skusiłam się na zakup kolekcji 22 i 23 i nie żałuję, bo pokochałam je obie 😀  Dziś pokażę Wam pierwszą z nich, czyli kolekcję 22.

Kolekcja w cenie regularnej kosztuje $24,99. Proponuję jednak polować na promocje.
Koszt wysyłki międzynarodowej to $10.
Kupicie ją TUTAJ.

Zacznijmy od prezentacji płytek.

 

UC 22-01

UC-22-01
photos of plates from http://uberchicbeauty.com/

Jak widzicie, mamy tu sporo wzorów do layeringu. Pierwsze w oczy rzucają się różne klejnoty w prawym górnym rogu. Początkowo nie byłam nim zachwycona, ale widziałam kilka mani z ich użyciem i prezentowały się świetnie. Extra wyglądają w wersji wypukłej zrobione hybrydą. Cudo. Poniżej mamy też troszkę drobniejszych roślinek do layeringu, ale one akurat mnie nie porywają. Bardzo za to podoba mi się ten wzór layeringowy na cały paznokieć, który mamy po lewej. Fakt, że akurat to dałoby się zrobić też sondą, ale tak jest zdecydowanie szybciej.

Pomijając wzory layeringowe, moi faworyci to ten subtelny wzór w lewym górnym rogu i te 3 rodzaje fal w lewym dolnym rogu. Nie testowałam ich jeszcze na paznokciach, ale swatche wyglądają bardzo obiecująco.
Z resztą na tej płytce podoba mi się większość wzorów. Nie jestem jedynie zachwycona tym drobnym wzorem kwiatowym całopaznokciowym (trzeci rząd od dołu po prawej) i tymi dwoma na samym dole po prawej (gwiazdki i te pseudo strzałki obok).

 

UC 22-02

http://uberchicbeauty.com

Na tej płytce mamy dwa całopaznokciowe wzory layeringowe, oba cudne. Różyczki w górnym lewym rogu, były tak po prawdzie wzorem dla którego musiałam mieć tę kolekcję. Pawie oczka na dole też są niczego sobie 😀  Oba już na paznokciach nosiłam. Różyczki pokażę Wam dziś, a pawie oczka wkrótce 😀

W prawym górnym rogu znów kilka mniejszych wzorów layeringowych, z których najbardziej cieszą mnie róże w dwóch rozmiarach.
Wzory z tej płytki, które również bardzo przypadły mi do gustu, to cały czwarty rząd od góry. Z resztą trzeci rząd też jest niczego sobie 🙂  Jedyny którego pewnie nigdy nie użyję, to te strzałki pod różami, u góry po lewej. Chociaż kto wie..

 

UC 22-03

UC-22-03Tutaj już layeringu nie ma, ale sporo wzorów mimo wszystko robi wrażenie. Przynajmniej na mnie.
Zaczynając od góry, cały pierwszy rząd jest mega. W drugim oba skrajne wzory pięknie się prezentują, z resztą zobaczycie na swatchach poniżej. Super fajne są też te dwa wzory na samym dole po prawej. Ten największy też można fajnie wykorzystać. Zarówno do pokolorowania jak i na gradiencie czy jakiejś takiej wielokolorowej bazie.  Pozostałe też są całkiem fajne. Nie ma tu nic, po co wiem z góry, że nigdy nie sięgnę.

 

Jakość/swache

 

Jakość płytek jak zawsze jest bez zarzutu. Jeżeli na swatchach są jakieś niedociągnięcia, to zazwyczaj spowodowane kiepskiej jakości lakierem jakiego używam do swatchowania lub jakimś moim błędem. Z każdym razie wszystko odbija się bezproblemowo. Nawet wzory o bardzo delikatnych, cienkich liniach. Nie znalazłam żadnego, który byłby problematyczny.

Zerknijcie na swatche.

UC-22-swatch

UC-22-swatch

UC-22-swatch

UC-22-swatch

 

Testowy mani

 

Na pierwszy ogień musiały pójść róże. Nie miałam żadnych wątpliwości, że to od nich zacznę zabawę.
Jako bazę wybrałam tu Color Club Mrs Robinson, który wyszedł trochę inaczej niż na żywo, ale zostawiłam to bez większych kombinacji.
Na bazie odbiłam pierwszą część wzoru, czyli wnętrze róż, za pomocą jaśniutkiego różu Mundo de Unas Barbie. Drugą część, czyli kontury, odbiłam zaś bielą Twinkled T.
Do utrwalenia wzoru użyłam tradycyjnie już topu Glisten & Glow.

Jak Wam się podoba? 😀

światło sztuczne

światło dzienne

Powiem Wam, że mi ta kolekcja bardzo się spodobała. Zajęło mi to trochę czasu, ale ostatecznie jestem bardzo zadowolona, że się na nią skusiłam. Na pewno w przyszłości zobaczycie wiele mani z jej udziałem.

A Wy co o niej sądzicie? Fajna? Które wzory w szczególności wpadły Wam w oko? 🙂
Koniecznie dajcie znać.

PODOBNE POSTY

7 komentarzy

  1. Śliczne zdobienie, choć takie słodkie róże to nie moja bajka – myślę o kolotach nie o kwiatach 😀 😀

    Cudne wzorki, szczególnie te drobne na drugiej płytce. Swoją drogą druga płytka podoba mi się najbardziej!!! Na 3 podobają mi się tylko te nieregularne fale czy jak to nazwać?! (jedyne nie na prostokącie ;D)