UberChic Collection 7 – recenzja

Nie wiem jak to się stało, bo kolekcję nr 7 z UberChic mam już od dość dawna, ale zapomniałam ją Wam pokazać.. Przypomniałam sobie o niej tylko dlatego, że lecą do mnie właśnie dwie kolejne kolekcje, co dało mi do myślenia czy aby na pewno pokazałam tę poprzednią..
No cóż.. Bywa..  😉

Nadrabiam zatem szybciutko 🙂

Zestaw standardowo zawiera 3 płytki.
Koszt: $24,99
Wysyłka $10 bez względu na wielkość zamówienia.
Dostępność: TUTAJ

[ENG]
I don’t know how that happend, cause I have collection 7 from UberChic for a while now, but I forgot to show it to you guys.. I would probably totally forget about it if it wasn’t for the next two collections that are on their way to me right now..
Well.. Things like that happen from time to time to all of us, right? 😉


What matters is that I have a review now.. Better late than never 😉


As always, there are 3 plates in the set.
Cost: $24,99
Shipping: $10 flat rate cost
You can buy it HERE

Moi faworyci z pierwszej płytki to zdecydowanie kwiaty pod czaszką, te kropki jeszcze niżej (lubię takie “odwrócone” wzory) i te dwa wzory w prawym dolnym rogu (cudne do kolorowania).


[ENG]
My favourites are the flowers under the skull, those big dots below (I love those kind of reverse images) and the two designs in the bottom right corner (they will be great for advanced stamping).

Na tej płytce jest sporo fajnych wzorów.. Wiele nada się do kolorowania, a tego ja osobiście zawsze szukam na nowych płytkach.. Super są też te dwa gęste wzory po lewej stronie (większy i mniejszy). Możecie je zobaczyć w testowym mani, który choć nie udał mi się zbytnio, to wzór w miarę fajnie pokazuje..

[ENG]
There are a lot of nice images on this plates. Quite a few will be great for advanced stamping, and those are the kind of designs I am looking for recently.. I like those two images on the left side (bigger and smaller pattern). You can see them in my test manicure. Although it did not turned out how I wanted it to, it shows the design quite nicely..Wszelkie motywy kwiatowe, zawijasy itp. ja osobiście uwielbiam. Do tego te wzory geometryczne po lewej, buteleczki lakierów na dole. Świetna płytka moim zdaniem..

Nie wiem jak Wy, ale ja markę UberChic uwielbiam..
Moja kolekcja płytek jest duża, ale ostatnio łapię się na tym, że najczęściej siegam właśnie po płytki UC.
Bardzo podobają mi się ich wzory (choć wiadomo, nie wszystkie, ale większość), jakość też jest świetna..
Koszt nie jest mały, to fakt, ale uważam, że są warte swojej ceny..

Zerknijcie na swatche..

[ENG]
I love all the floral designs and swirls. They are beautiful. Two geometrical designs from the left side of the plate are great too. As are the polish bottles that will look gorgeous when coloured.
Really good plate in my opinion.


I don’t know about you but, but I love UberChic plates.
My collection of plates is quite big, but I noticed that most of the time I tend to use UberChic rather than anything else.  Their designs are amazing.. Not all of them obviously, but most of them 😉
The quality is great too..
They are not cheap, but still.. I think they are worth the price..


Take a look at the swatches.

Całość / Entire page

Zbliżenie góra / close-up top
Zbliżenie dół / close-up dół

Mani testowe robione przed chwilą, na szybko.. Bez udziwnień.. Jednokolorowa baza i stempel..
Wyszło mega dziwnie.. Zapytacie dlaczego..
Otóż zerknijcie na zdjęcia.. Dacie wiarę, że baza to neonowo zielony Models Own Flip Flop, a lakier stemplowy to ciemny róż czy wręcz fuksja- Mundo de Unas Tutti??
Nie? Ja też bym nie dała wiary 😉
Powody są moim zdaniem dwa.. Raz.. Mundo było rozwarstwione i zamiast skorzystać z mikserka poszłam na łatwiznę i wstrząsałam ręcznie.. Nie wystarczyło..
Dwa.. Użyłam topu Sally Hansen Maximum Growth, który delikatnie zabarwia na żółto..
Tym oto sposobem z miksu zieleni z różem wyszedł mi pomarańcz 😉

No ale nic.. Zrobiłam, to pokażę.. 🙂

[ENG]
My test manicure was done just an hour ago, quickly, to have something to show you 😉
It’s simple.. One colour base and simple stamp.
It turned out so weird.. You’ll probably ask why..
Well.. Take a look at the picture. Will you believe me if I tell you that my base colour is neon green Models Own Flip Flop and the stamp is in dark pink or even fuchsia – Mundo de Unas Tutti?
No? I wouldn’t believe myself ether..


I guess there are two reasons for this.. First off all Mundo de Unas was not shaken well enough. It was separated and should have used my mixer, which I didn’t do..
Secondly Sally Hansen’s Maximum Growth top coat  that I used, is slightly yellowish and it changed the the manicure too..

That’s how instead of green and pink I got more like orange 😉

Anyways.. I did it, so I will show it to you 🙂

Dajcie znać co sądzicie..

[ENG] Let me know what you think..

PODOBNE POSTY

18 komentarzy

 1. Mani super a kolory rzeczywiście spłatały figla :d wg mnie wygląda to super na pazurkach 🙂 płytki mają wiele ciekawych wzorow ale najbardziej podobają mi się te wzory do kolorowania z pierwszej płytki 🙂

 2. Dobrze się ogląda recenzje płytek, które już się ma 😉 Choć coś czuję, że mój komfort zostanie niebawem zaburzony 😛
  Nie pomyślałabym za nic, że lakier stemplowy to Tutti… ale zaskoczenie 😀

  1. Ee.. To co pokażę już masz.. Poza 8, ale chyba ona Cię nie kręciła zbytnio nie? 🙂

   Ps.Z tymi kolorami to jakiś hit.. Nie zauważyłam tego od razu, więc w trakcie nie zmieniałam, ale wyszedł totalnie inaczej niż normalnie.. Na bank przez rozwarstwienie.. W buteleczce po wstrząśnięciu wydawało się ok, ale chyba tylko pozornie tak było.

 3. Ja też kocham Uber Chic miłością wielką 🙂 Przy każdej nowej kolekcji myślę sobie, że może tej już nie potrzebuję do szczęścia.. ale to tylko przez pierwsze 2 minuty 😀 Potem ulegam pokusie 😉

  1. Ja już się wyrobiłam i czasem dość długo trzymam się przekonania, że nowa kolekcja średnio mi leży i jej nie kupię.. Tak było z 4.. Dopiero w tym miesiącu ją kupiłam.. 9 też teraz odpuściłam, ale czuję, ze za jakiś czas nadrobię 😉

 4. niesamowicie sie odbijają te wzory! tak precyzyjnie 🙂 btw – co to jest i jak wygląda mikser do mieszania lakierów??

 5. Mega fajnie wyszło. Ja mam zawsze problem z wybraniem wzoru z płytki a jakbym miała ich tyle co Ty to już wcale bym się nie mogła zdecydować 😀

 6. Piękne wzory *.*
  Hey, co to jest mikser do lakierów? Chyba taki chcę, bo większość mundziakow się rozwarstwia ;x

 7. Płytki super, maci super, ale chyba jak wszystkich powyżej nurtuje mnie strasznie – MIKSEREK! Chcemy wiedzieć więcej!!!

 8. Mikserek to w sumie sprzęt dla tatuażystów.. Chyba do mieszania pigmentów oryginalnie.. Ja mam taką mega tanią opcję z Ali.. Dorobiłam mu domowymi sposobami (a raczej ojciec mi dorobił) taką plastikową łopatkę malutką, którą po użyciu wycieram od razu póki lakier mokry, bo nie wiem czy zmywacz by mi jej nie rozpścił.. Rzadko używam ze względu na to czyszczenie, ale czuję, że przy mundziakach będzie musiał iść w ruch, bo rozwarstwiły mi się okrutnie..

  Tu link: http://www.aliexpress.com/item/White-Tattoo-Machine-Supply-Tool-Electric-Tattoo-Ink-Pigment-Mixer-AgitatorTNN/2000296891.html