UberChic Lovely Leaves 03 – recenzja, swatche i zdobienia

Hej. Dziś przygotowałam dla Was recenzję jednej z najnowszych płytek marki UberChic Beauty, a konkretnie płytki o tematyce roślinno-liściastej, czyli Lovely Leaves 03.

Płytka w cenie regularnej kosztuje $14,99. Wysyłka międzynarodowa to stałe $10.
Kupicie ją TUTAJ.

 

UberChic Lovely Leaves 03

UberChic Lovely Leaves 03

zdjęcie ze strony UberChic

 

Na pierwszy rzut oka, ta płytka kojarzy mi się jesiennie, ale jak się przyjrzeć bliżej, to są tu także wzory roślin tropikalnych, więc przyjmijmy, że to po prostu płytka liściasta 😉

Jak mam być szczera, to mnie kupił na niej jeden wzór i tylko dla niego gotowa byłam ją nabyć 😉 Całe szczęście, że pozostałe wzory też mi się podobają, bo byłoby kiepsko 😀
Pewnie jesteście ciekawi, który z nich aż tak mnie oczarował co? Otóż chodzi o ten trzyczęściowy wzór drzewa osiki z drugiego rzędu na dole. Mi co prawda bardziej kojarzy się z brzozami, ale jak by nie było i w jakich kolorach by go nie wykonać, wygląda obłędnie. Jestem w nim totalnie zakochana.

Do pozostałych faworytów należą wzór z prawego dolnego narożnika, wzory “negative space” i te drobne listki do pokolorowania z drugiego i czwartego rzędu od góry, bo nie przysłonią bazy, a będą fajnym dodatkiem.

Z resztą, wzory liściaste są tak wdzięczne i ładne, że każdy jeden z pewnością kiedyś wykorzystam.

 

Jakość / swatche

 

UberChic-Lovely-Leaves-03

 

Niczym Was tutaj nie zaskoczę 😉  UberChic to marka, której płytki są doskonałe jakościowo, a ich wzory odbijają się bezbłędnie. Na dowód swatche powyżej (wybaczcie przebijające wzory z drugiej strony kartki 😉 )

Zdobienia

 

Pierwsze zdobienie to oczywiście mój ukochany wzór z tej płytki, czyli osiki.
Bazą został Colour Alike Martini Olive. Do obicia pni użyłam Mundo de Unas Papyrus, kontury to czerń Twinkled T, a liście mix złotego Twinkled T, MdU Orange, MdU Lemon Tree i Kaleidoscope stm-28 The Paradise.

Prawda, że piękny jest ten wzór?

 

Drugie zdobienie wykonałam na gradiencie trzech lakierów Colour Alike:  holo żelek 531, 513 To był maj i 636 Desafinado, dodatkowo pokrytych warstwą holo topu B. a Star.

Czarny wzór odbiłam lakierem B. Loves Plates B. a Black Hole.

 

No i ostatnie, z którego nie jestem zbytnio zadowolona i zastanawiałam się czy je w ogóle pokazywać. Nawet nie zapisałam sobie szczegółów. Bazą są dwa lakiery El Corazon, a stemplowałam lakierem Colour Alike/BLP.

 

To by było na tyle. Koniecznie dajcie znać jak Wam się podoba ta płytka i co sądzicie o testowych zdobieniach 😀

PODOBNE POSTY

7 komentarzy

    1. Dzięki Gosiu ? Te osiki moim zdaniem są tak piękne, ze jakich kolorów by się nie użyło, będą miały swój urok ?

  1. Piękne wzory ma ta płytka 🙂 W Twoich zdobieniach najbardziej podoba mi się to warstwowe stemplowanie z motywem drzew :)Nie dziwię Ci się, że dla tego motywu byłaś w stanie kupić tą płytkę 😀

  2. Piękna płytka, piękne zdobienia, nie potrafię wskazać faworyta. Wzory wzięte z natury są zawsze urocze.