Vipera BB Nude #16

Dziś będzie post swatchowy, mam bowiem dla Was recenzję kolejnego lakieru marki Vipera Cosmetics.

Tym razem będzie to lakier z serii BB nude o numerku 16.
Jak sama nazwa nawet wskazuje, jest to nudziak i to w pełnym tego słowa znaczeniu.. Klasyka rzekłabym wręcz.. Bardzo ładny, elegancki odcień, idealny do noszenia solo albo jako baza pod zdobienia..

Lakier ma dość szeroki, ale wygodny pędzelek i dość luźną konsystencję. Malowanie nim nie sprawiło mi żadnego problemu. Do zadowalającego krycia potrzebowałam dwóch warstw i tyle też możecie zobaczyć na zdjęciach poniżej. Fotki zrobiłam bez topu żeby pokazać półmatowe, czy jak kto woli satynowe wykończenie do jakiego ta Viperka wysycha..

Lakier ma pojemność 11 ml, kosztuje 10,49 zł i dostępny jest na stosikach firmowych oraz w sklepie internetowym KLIK.

Dajcie znać jak Wam się podoba 🙂

PODOBNE POSTY

17 komentarzy

  1. Fajnie, że tylko dwie warstwy 😉 wszystkie nudziaki, które mam potrzebują co najmniej 3 warstw, a mam nawet rekordowca , który kryje dopiero po 5

  2. mam go,ale u mnie nie nie wygląda tak dobrze. Jest jakiś trupi, szary… Za to już nawet kawałek stempla go ratuje, także nawet całkiem się polubiliśmy 😉

  3. Piękny kolorek, ale jak dla mnie solo za delikatny, w połączeniu z jakimiś stemplami to może bym się do niego bardziej przekonała na swoich pazurkach:)

    1. Jak pewnie zauważyłaś, ja solo w ogóle rzadko co noszę 😉
      Ten jest idealny zwłaszcza pod zdobienia koronkowe 🙂

  4. Trochę przypomina lakiery z serii Matte Satin Nude z Golden Rose. Ogólnie bardzo ładny, delikatny a dłonie wyglądają na zadbane.