Wiosenne zdobienie z marką CJS w roli głównej

wiosenne zdobienie

Hej kochani.
Ostatnio cały czas ostro testowałam wakacyjną płytkę B. Loves Plates, dziś za to będzie coś bardziej wiosennego 🙂
Mam nadzieję, że Wam się spodoba.

Wiosenne zdobienie

wiosenne zdobienie

Bazą do tego zdobienia został musztardowo miodowy lakier El Corazon 423/262 Cream. Powiem Wam, że jestem zakochana w tym lakierze. Lubię takie kolory zarówno w obraniach, jak i na paznokciach 😀  Ten lakier od dawna za mną chodził, nie mam absolutnie nic podobnego, więc bardzo się cieszę, że wreszcie dołączył do mojej kolekcji. Na pewno opowiem Wam o nim więcej, w osobnym poście, ale to za jakiś czas.

Moje zdobienie dziś jest typowo layeringowe. W ruch poszła płytka marki Clear Jelly Stamper prekursora tej metody, a dokładnie mała CJS-01.
Do stemplowania samych kwiatków użyłam trzech lakierów Kaleidoscope: st-78 mauve mist, st-82 apple flower oraz nowy nabytek st-94 marsala. Wszystkie świetnie współpracują z clear stamperami.
Listki to zieleń Mundo de Unas 52 Lemon Tree. Kontury dodałam bielą Twinkled T.

Całość stemplowałam dużym clear stamperem od UberChic Beauty.

Przez pierwsze dni nosiłam wersję błyszczącą , utrwaloną topem Glisten & Glow. Później zmatowiłam mani topem od Golden Rose.
Na zdjęciach są obie wersje, zarówno w świetle dziennym, jak i sztucznym.

wiosenne zdobienie

wiosenne zdobienie

wiosenne zdobienie
wiosenne zdobienie

Powiem Wam, że mi metoda layeringu podoba się szalenie. Nie jest może najprostsza, wymaga wprawy, wymaga sprawdzenia różnych lakierów, bo nie wszystkie współpracują, ale efekty mogą być cudowne.
Leci do mnie zamówienie z kolejnymi cudeńkami tej marki, a także kilka tego typu płytek z Aliexpress, więc możecie się spodziewać więcej tego typu zdobień w przyszłości.

Koniecznie dajcie znać czy podzielacie moje zafascynowanie tą metodą i czy same miałyście już okazję jej spróbować 🙂

PODOBNE POSTY

8 komentarzy

  1. Płytki CJS są świetne, już od jakiegoś czasu planuję zamówić te specjalne do leyeringu… tylko ja już prawe nie stempluję :-/ Jakoś ręczne zdobienia mi w głowie 😀 Pożyjemy zobaczymy 😉
    Zdobienie jest boskie!

  2. Ale mega wyszły ten kwiatki! Wyglądają jak ręcznie malowane?Dla mnie ta metoda to czarna magia, nie ruszam się dalej niż zwykły stempel ???

    Robiłam już kolejne próby i faktycznie jest co raz lepiej ☺ Nałożyłam top hybrydowy, myślę że na takich małych elementach żaden top nie zniszczy tak efektu jak przy folii nakładanej na cały paznokieć ☺

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *